قشنگ ترین کافه گربه های جهان، محبت به جهانی شاد حیوانات

به گزارش تور تایلند، در حال حاضر به کافه گربه ها تمایل زیادی نشان داده می گردد و این موضوع در تمام دنیا در حال فراگیر شدن است. کافه هایی وجود دارند که اغلب با هزینه ای ساعتی و به همراه نوشیدنی مورد علاقه خودتان می توانید در آن ها به دیدن و بازی کردن با بچه گربه ها و گربه ها بپردازید. اغلب این کافه ها، کار واگذاری گربه هایی که به یک خانه نو احتیاج دارند را هم انجام می دهند. این نوع کافه ها در واقع در اواخر دهه 1990 در تایوان محبوب شد و بخصوص برای گردشگران ژاپنی مجذوب کننده بود و امروزه می توانید کافه گربه ها را در بیشتر کشورهای اروپا، استان های آمریکا و بعلاوه کانادا پیدا کنید. چه شما برای خودتان در خانه گربه داشته باشید یا فقط بخواهید روز قشنگ تری داشته باشید بدون شک کافه گربه ها مجذوب کنندهیت منحصر به فردی هستند که هیچ وقت فراموشش نمی کنید. در اینجا تعدادی از بامزه ترین و قشنگ ترین کافه گربه های سراسر دنیا را معرفی می کنیم. این مقاله درباره قشنگ ترین کافه گربه های دنیا، دیدنی ترین کافه گربه های دنیا و معروف ترین کافه گربه های دنیا است.

قشنگ ترین کافه گربه های جهان، محبت به جهانی شاد حیوانات

کافه گربه تماری نواوچی در موساشینوی ژاپن

ژاپن پر از کافه گربه است ولی تماری نواوچی قطعا یکی از برترین ها در ژاپن است. دکوراسیون کافه مثل یک آپارتمان زیبا است و غذا و نوشیدنی در آن سرو می گردد. انیمه و پس زمینه های جنگلی در آن به کار رفته است که واقعا منحصر به فرد است و فضای زیادی برای گربه ها وجود دارد تا در آن بگردند. این مکان جایی است تا به آنجا بروید و استراحت کنید و مدتی را در آن بگذرانید. وای فای رایگان هم وجود دارد و گونه های نادری از گربه ها هم هستند که ممکن است نتوانید در کافه دیگری آن ها را پیدا کنید. این مقاله درباره قشنگ ترین کافه گربه های دنیا، تماشای ترین کافه گربه های دنیا و معروف ترین کافه گربه های دنیا است.

کافه گربه بروکلین در شهر بروکلین، نیویورک

این کافه، اولین کافه گربه دائمی شهر بروکلین است و برای هدف درستی فعالیت می نماید. این کافه یک انجمن غیرانتفاعی است که به صورت داوطلبانه از طریق یک سازمان محلی حمایت از حیوانات اداره می گردد و از چهارشنبه تا یکشنبه به صورت یکسره باز است. رویدادهای جالبی مثل ساعاتی خوش با بچه گربه ها، یوگا با گربه ها و ساخت کارها هنری با طراحی گربه به طور منظم در برنامه آن وجود دارد. شما حداقل سه ساعت قبل از بازدید باید رزرو انجام دهید و هزینه آن برای هر 30 دقیقه 5 دلار است. تمام گربه ها در اینجا برای واگذاری در دسترس هستند و می توانید برای اینکار سری به وبسایت این کافه بزنید. بعلاوه گزینه به عهده گرفتن و تقبل هزینه های پرورش گربه ها نیز در موجود است. این متن درباره قشنگ ترین کافه گربه های دنیا، تماشای ترین کافه گربه های دنیا و معروف ترین کافه گربه های دنیا است.

کافه نکو در شهر وین اتریش

این کافه، اولین کافه گربه در اتریش است و پنج گربه در آن منتظر ملاقات با شما هستند. این کافه در قهوه، کیک های خانگی، چای ژاپنی و شربت ها متخصص است. غذاهای شیرین و تند و بعلاوه بستنی هم در آن موجود است. تمام گربه های کافه نکو از یک پناهگاه حیوانات در وین آورده شده اند و شما می توانید در سایت کافه درباره آن ها بیشتر بخوانید.

کافه جمهوری گربه ها در سن پترزبورگ روسیه

این کافه گربه بخشی از یک موزه گربه ها در سن پترزبورگ است. این مکان جایی عالی برای دوست داران گربه ها است، آن هایی که می خواهند گربه ای داشته باشند ولی ندارند و همه آن هایی که مشتاق هستند تا تجربه ای متفاوت هنگام سفر داشته باشد. در این مکان یک کافه هنری، کتابخانه، سالن نمایش و یک اتاق برای گربه ها وجود دارد. در این کافه نیز واگذاری انجام می گردد و می توانید مراقبت از گربه ها را خودتان بر عهده بگیرید و به این انجمن در نگهداری از حیوانات خانگی یاری کنید. با پیاده روی، سه دقیقه از میدان آیزاک تا این کافه فاصله است و این کافه هر روز باز است. برای رفتن به اینجا از قبل رزرو کنید و بدون محدودیت از گربه ها و چای و بعلاوه وای فای رایگان لذت ببرید.

کافه گربه در سن دیگوی استان کالیفرنیا

این کافه گربه در سن دیگو نوشیدنی های قهوه و اسپرسو را ارائه می نماید و در صبح و بعدازظهر باز است و در بخش مارینا واقع شده است. این کافه با انجمن مردمی سن دیگو همکاری می نماید و واگذاری گربه ها در آن طی چند ساعت انجام می گردد. بعد از اینکه نوشیدنی تان را سفارش دادید، به طور رایگان به محیط نگهداری گربه ها دسترسی پیدا می کنید. اگر نمی خواهید چیزی سفارش دهید، خیلی ساده 5 دلار می پردازید تا گربه ها را ببینید. برترین زمان برای بازدید ساعات خلوت بین ساعت 8 صبح تا 10 صبح است. رزرو لازم نیست ولی می توانید برای ساعات شلوغ اینکار را انجام دهید.

کافه گربه ها در پاریس فرانسه

کافه گربه ها از دو کافه گربه تشکیل شده است اگرچه کافه منطقه ماریاس در زمان نوشته شدن این مقاله به طور موقت بسته شده بود. به هر حال، کافه باستیل در خیابان نهم سداین برای فعالیت همه روزه به جز دوشنبه ها باز است. رزرو لازم نیست و شما خیلی راحت می توانید به آنجا بروید و از گربه ها و غذاهای فرانسوی آن لذت ببرید. شما می توانید برای جشن های خصوصی با کافه تماس برقرار کنید. تمام گربه های کافه از سازمان های حفاظت حیوانات بعد از رها شدنشان به اینجا آورده شده اند یا به صورت ولگرد بوده اند و به اینجا آورده شده اند. این یعنی واگذار نمی شوند و شما نمی توانید مراقبت از آن ها را به عهده بگیرید ولی کارکنان آنجا می توانند شما را هدایت نمایند تا برای خودتان یک گربه پیدا کنید. مقداری از سود کافه به خیریه ای که در زمینه حفاظت گربه سانان فعالیت می نماید، اختصاص می یابد.

کافه گربه در بوداپست مجارستان

این کافه از سال 2013 فعالیت می نماید و 10 گربه در آن زندگی می نمایند که شما در کنار بازی کردن تان با آن ها می توانید از فنجان قهوه خود لذت ببرید. اینجا مکانی عالی برای عاشقان گربه است تا از اعماق شهر دور شوند و از استرس خود کم نمایند. بعلاوه این کافه به راحتی در دسترس است و در مرکز شهر، در خیابان و نزدیکی قصر سلطنتی استفان قرار گرفته است. توضیحاتی درباره گربه ها را می توان بر روی سایت کافه دید و هر کدام از این گربه ها خصوصیات مخصوص به خودشان را دارند. در منوی کافه می توانید چای های طعم دار، اسپرسو و قهوه های مخصوص زیادی را پیدا کنید.

کافه گربه سیبری در شهر چلسی استان کوبک کانادا

این کافه گربه کانادایی که اخیرا باز شده است از اتاق های پذیرایی بهره می برد که در آن ها می توانید گربه های بامزه و زیبا را ببینید و با آن ها بازی کنید. بعلاوه کافی شاپی وجود دارد که همواره باز است. یکی از اهداف مالکان آن به نمایش گذاشتن کیفیت های گربه های سیبری است که به واسطه هوش، مهارت های اجتماعی و هیپوآلرژیک بودنشان شناخته می شوند. در واقع این کافه به عنوان اولین کافه گربه ای که احتمال حساسیت در آن نیست، در دنیا شناخته می گردد، یعنی آن هایی که گربه ها را دوست دارند ولی به آن ها حساسیت دارند احتمالا می توانند از آن تماشا نمایند! کافه بعلاوه میخواهد تا این مزیت سلامتی و تندرستی را فراهم کند و خانه ای برای گربه هایی که دیگر فراوری مثل نمی نمایند، فراهم کند.

کافه گربه نکونونیوا در سنگاپور

سیزده گربه زیبا در این کافه در سنگاپور زندگی می نمایند که اولین کافه 24 ساعته در کشور است. تمام گربه ها به اینجا آورده شده اند، یعنی در اینجا زاده نشده اند و این گربه ها به خاطر غیر پیشبینی بودن رفتارها و خصوصیاتی مثل علاقه شان به انسان ها انتخاب شده اند. هزینه وقت گذراندن با گربه ها به صورت زمانی حساب می گردد و پیشنهاد می گردد تا حداقل یک ساعت در آنجا بمانید تا بتوانید با آن ها بازی کنید. شربت ها، نوشیدنی های ترکیبی میوه ای، قهوه، چای و دسر های خانگی برای خرید با قیمتی کم در دسترس است. بچه ها برای ورود به فضایی که گربه ها در آن هستند باید بالای هفت سال داشته باشند و نظارت بزرگترها بر بچه های زیر 14 سال حتما باید رعایت گردد.

بازار بزرگ گربه بانو دایانا در شهر لندن کشور انگلستان

این کافه اولین کافه گربه در لندن است و پیدا کردن خانه های زیبا برای گربه هایش را در اولویت خود قرار داده است. بازدیدها از بازار بزرگ گربه تا 90 دقیقه به طول می انجامد و پیشنهاد می گردد تا رزرو را از قبل انجام دهید چون مکان های آن خیلی زود پر می شوند. 9 گربه در اینجا زندگی می نمایند و دو طبقه برای آن ها در نظر گرفته شده است. رزرو برای چای بعد از ظهر و عصرانه و غذاهای بدون گلوتن، غذاهای گیاه خوارها و غذاهای بدون لبنیات هم موجود است. به ازای هر مهمان 6.5 یورو هزینه رفاهی دریافت می گردد.

کیتی در سان فرانسیسکوی کالیفورنیا

کیتی اولین کافه مراقبت از گربه ها در سان فرانسیسکو است و کارکنان آن گربه ها را از کشتارگاه ها نجات می دهند و برایشان خانه ای مهیا می نمایند تا شما مراقبت از آن ها را بر عهده بگیرید. معمولا 10 تا 20 گربه در سالن گربه ها وجود دارد و شما می توانید بدون محدودیتی از چای سبز در آنجا لذت ببرید. برای گزینه های بیشتر به سالن چای خوری بروید تا از وافل ها و ساندویچ های خوشمزه بلژیکی لذت ببرید. مقدم مهمانان چه آن هایی که رزرو نموده اند و چه آن هایی که ننموده اند، ارزشمند محسوب می گردد.

لاگاتوتیکا در مادرید اسپانیا

این کافه گربه یک سازمان غیر انتفاعی است که برای یاری به گربه های ولگرد ایجاد شده است و از سه شنبه تا یکشنبه باز است. این کافه پشت موزه رینا سوفیا در مادرید و بعد از ایستگاه راه آهن آتوچا قرار گرفته است. از چشیدن نوشیدنی مورد علاقه خود در میان گربه ها لذت ببرید، از فضای کارهای هنری با طرح هایی از گربه ها تماشا کنید و حتی می توانید در یک جلسه آموزشی شرکت کنید. در این خانه دو طبقه، اتاق های بزرگی با کاناپه ها، کتاب ها و وای فای رایگان وجود دارد.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2217

به "قشنگ ترین کافه گربه های جهان، محبت به جهانی شاد حیوانات" امتیاز دهید

1 کاربر به "قشنگ ترین کافه گربه های جهان، محبت به جهانی شاد حیوانات" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قشنگ ترین کافه گربه های جهان، محبت به جهانی شاد حیوانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید