معرفی برندگان جدید عصر جدید ، احسان علیخانی زمان پخش مرحله نیمه نهایی را گفت

به گزارش تور تایلند، احسان علیخانی شب گذشته از ادامه پخش برنامه عصر جدید خبر داد.

معرفی برندگان جدید عصر جدید ، احسان علیخانی زمان پخش مرحله نیمه نهایی را گفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، مرحله دوم عصر جدید مدتی است به پایان رسیده و شب گذشته در قالب برنامه هشتگ عصر جدید با اجرای ایمان قیاسی و حضور آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی، اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی این مسابقه تکمیل شد. احسان علیخانی نیز ارتباط زنده با برنامه داشت و رای خود را گفت.

در این ارتباط زنده علیخانی عنوان کرد: مرحله نیمه نهایی فصل دوم عصر جدید اوایل آبان ماه پخش خواهد شد. البته در این مدت برنامه هشتگ عصر جدید همراه مخاطبان است.

در مرحله دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند؛ اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان شرکت کننده های نیمه نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

برای پنج قسمت دیگر مرحله دوم عصر جدید مخاطبان اینگونه رای دادند.

در قسمت ششم مرحله دوم گروه پرواز، دو میلیون و 223 هزار و 743 رای و گروه به نگار یک میلیون و 931 هزار و 610 رای دریافت کردند که به این ترتیب گروه پرواز به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در قسمت هفتم گروه قشقایی و سروش فرهمند انتخاب شده بودند که سروش فرهمند توانست با دو میلیون و 313 هزار و 981 رای مردمی به مرحله بعدی راه پیدا کند.

برای قسمت هشتم مرحله دوم عصر جدید مصطفی حسنلو و گروه نسل جدید با رای داوران به بخش آرای مردمی راه پیدا کردند. در نهایت گروه نسل جدید با دو میلیون و 436 هزار و 618 رای مردمی توانست به مرحله نیمه نهایی برود.

در قسمت نهم صالح سخندان و گروه بچه شهر حضور داشتند که گروه بچه شهر با دو میلیون و 117 هزار و 109 رای مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و به نیمه نهایی رفت.

برای قسمت دهم هم بین گروه اعجوبه های کوچک و داریوش سوسنی که داوران آن ها را انتخاب کرده بودند، مردم گروه اعجوبه های کوچک را با دو میلیون و 112هزار و 754رای برای حضور در مرحله نیمه نهایی برگزیدند.

در بخش دیگر این برنامه داوران و احسان علیخانی برای سه بازنده مرحله دوم عصر جدید زنگ نجات زدند و به این ترتیب، داریوش سوسنی، صالح سخندان و گروه قشقایی هم به جمع راه یافتگان به نیمه نهایی عصر جدید پیوستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1247

به "معرفی برندگان جدید عصر جدید ، احسان علیخانی زمان پخش مرحله نیمه نهایی را گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برندگان جدید عصر جدید ، احسان علیخانی زمان پخش مرحله نیمه نهایی را گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید