مقاله: فرهنگ و سرگرمی های مردم کوبا

به گزارش تور تایلند، آن هایی که به ارزهای بهتری نظیر دلار دسترسی دارند، معمولا یک زندگی با رفاه نسبی شبیه دیگر مردم آمریکای لاتین و کارائیب را می توانند داشته باشند. معمولا نصف کوبایی ها به دلار دسترسی دارند که همین موضوع هم آن ها را از رفاه اجتماعی و مالی بهره مند می نماید. این گروه ها موقعیت های گوناگونی در جامعه دارند: آن هایی که در شرکت های بین المللی کار می نمایند، اشخاصی که در سرویس های صنعتی هستند که پاداش می گیرند، آن هایی که در صنعت جهانگرد مشغول هستند و از این دست موقعیت ها.

مقاله: فرهنگ و سرگرمی های مردم کوبا

ورزش در این کشور معمولا زیر نظر موسسه ملی ورزش، تربیت بدنی و سرگرمی است. بیسبال ورزش ملی است و به طور گسترده ای در سراسر کشور در لیگ های ملی و استانی برگزار می گردد. تیم بیسبال کوبا مدال های طلای زیادی را در سطوح مختلف از جمله بازی های المپیک تابستانی دریافت نموده است. البته در رشته های دیگری نیز ورزشکاران کوبا پیروزیت های زیادی کسب نموده اند، برای مثال در رشته های پرش، والیبال، قایقرانی و موج سواری این کشور در المپیک های مختلف پیروز به کسب مدال های گوناگون شده است.

بعلاوه گروهی در کوبا وجود دارد که در زبان محلی به ماییمبس (رییس ها) شناخته می شوند، آن ها معمولا زندگی مرفهی دارند. آن ها محلیان وفاداری هستند که پالادارس های لوکس (رستوران های خانوادگی که به طور رسمی از 1994 آغاز به فعالیت کرد) و رستوران های بین المللی دارند، بوتیک های گران قیمتی را اداره می نمایند، هتل دار هستند و یا شرکت هایی با سود بالا را مدیریت می نمایند. دلار بعلاوه کوبایی های عادی را قادر می سازد تا با اینکه کم است اما روال زندگی آنها را بهبود یابد. دیگر کوبایی ها نیز درآمدی به پول محلی خود دارند که کار آن ها بسیار گوناگون و متنوع است.

منبع مقاله: فرهنگ و سرگرمی های مردم کوبا

انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1931

به "مقاله: فرهنگ و سرگرمی های مردم کوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: فرهنگ و سرگرمی های مردم کوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید