چهره محمدرضا شجریان بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش می بندد؟

به گزارش تور تایلند، به دنبال درگذشت زنده یاد محمدرضا شجریان، تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن چهره این هنرمند فقید بر روی دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش بسته است؛ موضوعی که به باور دبیر طرح و برنامه خانه طراحان انقلاب اسلامی به دلیل برنامه ریزی از پیش مشخص شده برای این دیوارنگاره، احتمال وقوع آن کم است.

چهره محمدرضا شجریان بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش می بندد؟

به گزارش ایسنا، علیرضا صوراسرافیل، مدیر پروژه و دبیر طرح و برنامه خانه طراحان درباره طرح های پیشنهادی برای دیوارنگاره میدان ولیعصر درباره زنده یاد محمدرضا شجریان، اظهار کرد: ما نیز این طرح ها را که به صورت نمادین از چهره استاد شجریان بر روی دیوارنگاره میدان ولیعصر، طراحی شده است را دیدیم، اما درباره اینکه آیا ممکن است چنین اتفاقی بیفتد، نمی توان قطعی پاسخ داد. با توجه به اینکه فاصله بین طراحی و اجرای دیوارنگاره چندان زیاد نیست، نمی توان الان درباره این موضوع نظر داد، اما امکان این موضوع کم است.

او ادامه داد: درگذشت استاد شجریان برای ما نیز بسیار مهم بود و در کانال خانه طراحان نیز درگذشت ایشان را تسلیت گفتیم. اما به طور کلی باید این نکته را در نظر داشت که برنامه دیوارنگاره میدان ولیعصر در ابتدای سال و بر اساس رویداد های تقویم چیده می گردد. در مجموع می توان گفت که برای هر ماه یک دیوارنگاره در نظر گرفته ایم، اما به صورت کلی ممکن است به 16 طرح نیز در طول سال برسد.

او درباره این موضوع که پیشتر نیز دیوارنگاره میدان ولیعصر متناسب با بعضی از رویداد های مهم همانند شیوع ویروس کرونا، تغییر نموده است، اظهار کرد: ما کوشش می کنیم طرح ها را با موضوعات روز همسان سازی کنیم؛ به عنوان مثال برای سال نو و عید نوروز برنامه داشتیم، اما با در نظر دریافت شیوع ویروس کرونا، این طرح را مناسب با این موضوع روز طراحی و اجرا کردیم. در واقع موضوع کرونا انتخاب نشد، بلکه بر روی موضوع از پیش معین شده یعنی عید نوروز، تاثیر گذاشت.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1297

به "چهره محمدرضا شجریان بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش می بندد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره محمدرضا شجریان بر دیوارنگاره میدان ولیعصر نقش می بندد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید