گل محمدی: مثل تیم های پایتخت برش ندارم، با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی زدیم

به گزارش تور تایلند، سرمربی تیم فوتبال پدیده بعد از تساوی مقابل ماشین سازی به شدت از عمکلرد داور مسابقه انتقاد کرد.

گل محمدی: مثل تیم های پایتخت برش ندارم، با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی زدیم

به گزارش تور تایلند، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر ماشین سازی اظهار کرد: بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و بعد از آن هم موفق شدیم حتی به گل دوم هم برسیم اما از این موفقیت استفاده نکردیم و دو بار روی کرنر گل خوردیم. نمایش خوبی در نیمه نخست داشتیم، در نیمه دوم هم موفق بودیم و بازی را کنترل کردیم اما دوباره روی کرنر آسیب پذیر نشان دادیم . اگر روی ضربه ایستگاهی حریف تمرکز داشتیم، می شد سه امتیاز را بگیریم. نشد یارگیری را خوب انجام دهیم و حقمان دریافت سه امتیاز بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

او توضیح داد: از تماشاگران متشکرم، آنها به شدت خوب حمایت کردند و از آن ها متشکرم. جو استادیوم و حضور طرفداران باورکردنی نبود. کیفیت بدنی بازیکنانم خوب است، تا دقیقه آخر می جنگیم و مشکل بدنی نداریم. بعد از بازی با سایپا، چهار روز بعد با سپاهان بازی داشتیم درحالی که سپاهان چنین برنامه فشرده ای نداشت. این برنامه ریزی به ضرر ما تمام شد، وقتی با سپاهان در کورس هستیم نباید چنین اتفاقی می افتاد. کیفیت بازی مقابل سپاهان و ماشین سازی به نظرم خوب بود و از نظر بدنی آماده بودیم.

گل محمدی با انتقاد از داور مسابقه گفت: بنیادی فر سه بار در لیگ هجدهم سوت زده که دو بار آخر با جنجال تمام شده، متاسفانه با این داور اگر تا صبح هم بازی می کردیم گل نمی زدیم. سر صحنه گل دوم حریف، خطای اشتباه قبل از کرنر و تکرار مجدد کرنر چه دلیلی داشت؟ خطاهای بی موردی که برای حریف در نقاط حساس می گرفت واقعا عجیب بود. بعد از هفته هفتم که ایشان از قصاوت محروم شد، چرا باید برای تیم بالانشین و به دنبال صدرنشینی انتخاب گردد؟ وقتی ایشان استعداد ندارند، چرا باید برای بازی به این اهمیت انتخاب شوند.

سرمربی پدیده اضافه کرد: در وقت اضافه حریف پایش را گرفته، شاید ما اصلا نخواهیم فیرپلی کنیم، چرا باید وقتی بازیکن پایش را گرفته، داور سوت بزند؟ داور چرا بازی را خواباند؟ به چه حقی چنین کاری کرد؟ برای چه اصلا چنین داوری انتخاب شد؟ برای بازی پیکان و نفت آبادان که اصلا بازی با قضاوت ایشان نیمه تمام ماند!

او اضافه کرد: شاید مثل تیم های بزرگ پایتخت برش نداشته باشیم اما دلیل نمی گردد با این قبیل داوران جلوی پیشرفت ما را بگیرند. واقعا برای داوری و انتخاب این داور متاسف شدم. حیف از این فوتبال که با سوت های بی مورد خراب شد. داور همه را عصبی کرد. می دانم آدم هایی هستند که برایشان سنگین و سخت است، تیم ما را در اینجای جدول ببینند. از بازیکنان و باشگاه می خواهم به روندمان ادامه بدهیم. باید بجنگیم و با اعتماد به نفسی بالا کار را پیش ببریم.

گل محمدی با تمجید از عملکرد دخسوس گفت: ایشان یکی از بهترین گلرهای ایران است و خیلی خوب کار کرد. برای نیم فصل دوم نیز همه چیز بستگی به شرایط باشگاه دارد و باید ببینیم چطور شرایط پیش می رود و بعد از آنالیز نقاط ضعف و قوت لیست مورد نظر را می بندیم.

سرمربی پدیده درباره غیبت ادامه دار مهدی خانی گفت: هیچ دلیلی ندارد که بخواهم در خصوص این موضوع شرح دهم. شما در تمرینات حضور ندارید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 502

به "گل محمدی: مثل تیم های پایتخت برش ندارم، با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مثل تیم های پایتخت برش ندارم، با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی زدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید