اطلاعیه اداره کل زندان های تهران درباره بهنام محجوبی

به گزارش تور تایلند، تهران (پانا) - اداره کل زندان های تهران در رابطه با بهنام محجوبی اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه اداره کل زندان های تهران درباره بهنام محجوبی

به گزارش قوه قضاییه، در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان های تهران، اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران در اطلاعیه ای ضمن ابراز تاسف، نسبت به این واقعه بیان کرد:

فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است.

این اطلاعیه می افزاید: زندانی محجوبی از ابتدای سال جاری تا به امروز نیز هیچ درخواست دیداری به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ 7 بهمن 99 مادر وی درخواست دیدار داشته اند که دیدار هم صورت گرفته است.

اداره کل زندان های تهران تصریح نموده: در تاریخ 12 بهمن 99 با نظر مرجع قضایی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می گردد مشروط به اینکه وثیقه 200 میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ گردد این موضوع همان زمان رسما و به صورت کتبی به وی ابلاغ می گردد.

بر اساس این اطلاعیه: متاسفانه در روزهای گذشته، این محکوم دچار مسمومیت شده که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان های تهران منتقل میگردد.

اداره کل زندان های تهران در این اطلاعیه، تاکید نموده است، تمام مراقبت های مورد احتیاج پزشکی در طول دوران حبس و همچنین اقدامات ویژه درمانی در زمان بستری شدن متهم در بیمارستان، به صورت کامل صورت گرفته و وی هم اکنون نیز تحت مراقبت های ویژه پزشکی می باشد.

اداره کل زندان های تهران با اشاره به اینکه آنالیز های اولیه و ادعای هم اتاقی های وی نشان می دهد زندانی محجوبی بر اثر مصرف بیش از حد دارو مسموم شده تاکید دارد: موضوع علت مسمومیت وی در حال آنالیز دقیق و فوری است و نتیجه نهایی پس از آنالیز پزشکی و قضایی اعلام می گردد.

این اطلاعیه در سرانجام یادآور شده است: این محکوم در غائله خیابان گلستان هفتم در سال 96 دستگیر و پس از طی همه فرایندهای قضایی، به تحمل حبس محکوم شده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1543

به "اطلاعیه اداره کل زندان های تهران درباره بهنام محجوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه اداره کل زندان های تهران درباره بهنام محجوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید