برگزاری آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

به گزارش تور تایلند، رئیس دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری مطلوب آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی خبر داد.

برگزاری آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، محمد کریمی از برگزاری مطلوب آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در این دانشگاه خبرداد.

به گفته وی این آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی در 14 و 15 مردادماه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی شامل تب سنجی، ضدعفونی، ماسک زدن، رعایت فاصله اجتماعی در تمام مراحل آزمون کتبی و شفاهی، تا تهویه خوب محل برگزاری آزمون، باز بودن پنجره ها و سایر موازین پیشگیری به دقت تحت کنترل مدیریت برگزاری آزمون قرار داشت.

رئیس دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: سوالات آزمون شفاهی بیشتر حول استراتژی ها، سیاستگذاری، تحلیل مدیریت و عملکرد ستاد مبارزه با کرونا در سطح ملی، استانی و محلی در مدیریت کووید 19 رقم خورد. رویکرد استادان در آزمون شفاهی بر نحوه و پاسخگویی دانشجویان به سوالات، طرز استدلال، شیوه سخن گفتن و برخورد با نقدها توسط خبرنگارانن و همچنین روش بررسی و نقد هر یک از دانشجویان پیرامون موضوعات و سوالات مطروحه مورد متمرکز بود.

وی در خصوص ارزشیابی آزمون گفت: نمرات شفاهی یکایک استادان محرمانه دریافت و میانگین نمره تعیین شد. معدل آزمون جامع با توجه به نمره شفاهی و 4 نمره دروس آزمون کتبی در آخر محاسبه و به جمع بندی رسید. اگرچه سوالات آزمون جامع در گفتگوی شفاهی با دانشجویان، رنگ کرونایی داشت، لکن کرونا دلیلی نشد که آزمون دست کم گرفته شود و یا از این بابت امتیازی به داوطلبان آزمون داده شود.

4040/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1256

به "برگزاری آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید