بعد از نشست خبری به بیمارستان می روم، چارچوب شناس نداریم

به گزارش تور تایلند، حشمت شیخ رباط شامگاه آدینه پس از تساوی تیمش در برابر سپیدرود در نشست خبری سرانجام بازی اظهار کرد: گلی که خوردیم و بعد از آن اتفاقی که برای فیروز کریمی افتاد باعث شد به هم بریزیم. حتی در ادامه صاحب پنالتی شدیم ولی آن را از دست دادیم ولی در نهایت در دقیقه 100 گل تساوی را به ثمر رساندیم.

بعد از نشست خبری به بیمارستان می روم، چارچوب شناس نداریم

وی با بیان اینکه اطلاعی از وضعیت فیروز کریمی بعد از انتقال به بیمارستان در جریان بازی ندارم، مطرح نمود: تصمیم گرفتم ابتدا به نشست خبری بیایم و سپس به بیمارستان بروم.

شیخ رباط ادامه داد: واقعیت این است که تا قبل از گل حریف خوب بازی می کردیم ولی وقتی آن اتفاق برای فیروز کریمی رخ داد نگران شدند و به هم ریختند. من قصد داشتم با کریمی به بیمارستان بروم ولی وی گفت بمان و تیم را راهنمایی کند.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تأکید بر اینکه اگر این اتفاق برای فیروز کریمی رخ نمی داد بی شک برنده بازی بودیم، گفت: ما در تیم خود یک مهاجم فرصت طلب و چارچوب شناس نداریم و این باعث شده امتیازات فراوانی از دست بدهیم. مهاجمان ما در تمرینات توپ های فراوانی را گل می نمایند ولی در بازی چنین اتفاقی رخ نمی دهد.

شیخ رباط در مورد از دست رفتن پنالتی تیمش در بازی امروز نیز وفت: حکیم نصاری در بازی با نفت آبادان، پنالتی خود را به زیبایی گل نموده بود، اما امروز نشد و این جزئی از فوتبال است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 578

به "بعد از نشست خبری به بیمارستان می روم، چارچوب شناس نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از نشست خبری به بیمارستان می روم، چارچوب شناس نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید