تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیات دولت

به گزارش تور تایلند، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب پیشنهاد افزایش حق مسکن کارگران از 300 هزار تومان به 450 هزار تومان در هیات دولت اطلاع داد.

تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیات دولت

به گزارش خبرنگاران، افزایش حق مسکن کارگران که طبق مصوبه شورای عالی کار در سال گذشته پیشنهاد شد، از مبلغ 300 هزار تومان به 450 هزار تومان برسد،باید برای اجرا در هیات دولت تصویب می شد.

البته در مصوبه شورای عالی کار تاکید شده بود که این مصوبه از اول سال 1400 باید اجرا گردد، بنابراین اکنون که به تصویب دولت رسیده باید عطف به ماسبق شده و برای حقوق فروردین امسال هم پرداخت گردد. در این زمینه محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: به لطف خدا امروز پیشنهاد افزایش حق مسکن کارگران عزیز تصویب هیات وزیران رسید.

همچنین مشکل چند ده هزار بانوان محترم بیمه شده تامین اجتماعی در زمینه افزایش مدت زمان دریافت هزینه بارداری از 6 ماه به 9 ماه و تامین منابع آن به تصویب دولت رسید. وی این مصوبه را یک گام جلوتر مطرح نمود.

به گزارش فارس، در حال حاضر حدود 14.2 میلیون کارگر بیمه شده اکنون در کشور وجود دارد که منتظر افزایش حق مسکن کارگران هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1676

به "تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیات دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیات دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید