اخبار سیاسی

رایزنی محمد بن سلمان با حاکم دبی

ولیعهد عربستان با حاکم دبی درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه گفتگوی تلفنی کرد.

10 آذر 1400

تور فرانسه ارزان: عقب نشینی فرانسه در نزاع با انگلیس، کشتی انگلیسی توقیف شده آزاد شد

کشتی لایروبی انگلیسی که هفته گذشته در آب های فرانسه توقیف شده بود، امروز آزاد شد.

10 آذر 1400

تور کانادا ارزان: اهمیت کلیدی مهاجرت برای موفقیت کانادا در قرن 21 ،خبر کانادا

سیاست های مهاجرتی مترقی و پیشرویی که ما همچنان اجرا خواهیم کرد مبنای موفقیت کانادا را در قرن 21 رقم می زنند. اینها را دو وزیر کانادا آقایان مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا و نودیپ بینز وزیر نوآوری، علم و صنعت کانادا اخیرا در مقاله ای که در خصوص اهمیت...

1 آذر 1400

احتمال حذف قرعه کشی خودرو

تهران (پانا) - نماینده کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت کمیسیون صنایع و معادن هفته گذشته جلسه مفصلی با حضور وزیر صمت داشت که ایشان یک فرصت شش ماهه از مجلس خواست تا به اوضاع نابسامان خودرو رسیدگی ویژه ای داشته باشد...

25 آبان 1400

میرکاظمی: علت تورم بالا خلق پول افسار گسیخته است

رئیس سازمان برنامه گفت: در سنوات گذشته به علت کسری بودجه و عدم تحقق برنامه ها، خلق پول افسار گسیخته رخ داده و این، تورم بالا بر اقتصاد تحمیل نموده و سطح معیشت مردم را پایین آورده است.

10 آبان 1400

تور یونان ارزان: یونان: خونسردی غرب، ترکیه را به اتخاذ اقدامات خودسرانه بیشتر تشویق می نماید

نخست وزیر یونان از خونسردی کشورهای غربی در قبال اقدامات ترکیه انتقاد کرد و گفت که این موضوع باعث اتخاذ اقدامات خودسرانه بیشتر از سوی آنکارا می گردد.

9 آبان 1400

آرین منش: دولت ها در تغییر مدیران افراطی عمل می نمایند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: تغییرات مدیران در کشور ما به صورت افراطی به وسیله دولت ها انجام می گیرد و احتیاج است که در این زمینه به یک تعادل برسیم.

26 مهر 1400

آمریکا: به تایوان متعهدیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یک دیپلمات بلندپایه آمریکایی در ادامه تلاش واشنگتن برای تحریک جریان های جدایی طلب تایوان به مطالبه استقلال از چین، مدعی شد که ایالات متحده به افزایش مشارکت تایوان در عرصه بین المللی متعهد است.

25 مهر 1400

تور ارزان استرالیا: فرانسه می گوید سفیرش در استرالیا را به این کشور برمی گرداند

وزیر امورخارجه فرانسه خطاب به قانونگذاران این کشور از بازگشت سفیر فرانسه به استرالیا اطلاع داد.

19 مهر 1400

جدیدترین آمار خودروهای ناقص خودروسازان

به گزارش خبرنگاران، دو خودروساز عظیم کشور در مجموع 140 هزار دستگاه خودرو را به علت نقص قطعه در پارکینگ ها دپو نموده اند.

5 مهر 1400

تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت چند است؟

تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت ADSL ،VDSL ،FTTH بر اساس تعرفه تعیین شده در مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محاسبه می شود که بنا به نرخ دانلود از 512 کیلوبیت برثانیه با سقف تعرفه 12.5 هزار تومان تا 50 مگابیت برثانیه با سقف تعرفه 300 هزار تومان را شامل...

4 مهر 1400

کنفرانس فرصت های صلح در منطقه فردا در قاهره

قاهره سه شنبه میزبان کنفرانس فرصت های صلح در منطقه با نظارت اتحادیه عرب است.

3 مهر 1400

واردات تلفن همراه بیشتر از کالای اساسی

در جریان واردات انجام شده در امسال گوشی تلفن همراه با بیش از 1.4 میلیارد دلار همیشه در صدر واردات قرار داشته و بعد از آن هر یک از کالاهای اساسی قرار دارند.

21 شهریور 1400

مجتمع کارآفرین در قم افتتاح شد

با حضور حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجتمع کارآفرین در قم افتتاح شد.

13 شهریور 1400

دعوای مدیران نفتی لیبی تشدید شد

وزیر نفت لیبی اعلام کرد مدیر شرکت ملی نفت این کشور را معلق کرده است اما اجرایی شدن این دستور ممکن است به این راحتی نباشد.

10 شهریور 1400

غربی ها برخلاف وعده هایشان، عجله ای برای پذیرفتن پناهندگان افغان ندارند

رسانه ها اعلام کردند کشور های اروپایی برخلاف وعده هایی که داده اند عجله ای برای باز کردن در های کشورهایشان به روی پناهندگان افغان ندارند.

30 مرداد 1400

راه آهن ایران بیانگر تعامل و هم افزایی دانش و تجربه بین المللی کشورمان بوده است

احمد پاکتچی که از پاریس در چهل و چهارمین نشست کمیته میراث جهانی به شکل مجازی عصر یکشنبه 3 مرداد 1400 حضور داشت، ضمن تشکر از ریاست چهل و چهارمین نشست کمیته میراث جهانی برای هدایت مدبرانه این جلسه، گفت: از اعضای کمیته و نهاد مشورتی مربوط (ایکوموس) برای تلاش...

14 مرداد 1400

گردشگری دریایی در دریاچه ارومیه فعال می شود

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به پس روی آب دریاچه ارومیه طی یک دهه گذشته و پایین آمدن تراز آب گفت: اولویت ما در بنادر گلمانخانه و شرفخانه ایجاد راه دسترسی به آب دریاچه است.

13 مرداد 1400

پناهی روا: با افزایش سطح مهارت ها، نقش مدیریتی زنان فرهنگی پر رنگ تر می گردد

تهران (پانا) - به همت کارشناسی امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همایش یک روزه دختران خورشید به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت با حضور زهرا پناهی روا مشاور وزیر آموزش وپرورش، الهه حسن پور معاون سلامت و تربیت بدنی و سروش کریمی کارشناس...

12 مرداد 1400

حذف مالیات ارزش افزوده طلا از 6 ماه دیگر

تهران (پانا) - قانون تازه مالیات برارزش افزوده و حذف مالیات از اصل طلا هفته گذشته ابلاغ شد، ولی اجرای آن بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی به شش ماه آینده موکول شده است.

11 مرداد 1400
تعداد: (408)