اخبار سیاسی

تأثیر مستقیم زلزله احتمالی 7 ریشتری تهران بر 2 میلیون نفر ، تمسخر نکنید؛ دعا کنیم در تهران زلزله نیاید

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در صورتی که زلزله 7 ریشتری در تهران اتفاق بیفتد بر 2 میلیون نفر تأثیر مستقیم دارد و یک فاجعه بین المللی رخ خواهد داد.

15 تیر 1399

اخبار جدید رئیس جمهور درباره سهام عدالت ، سهام عدالت به راحتی فروش می رود

به گزارش خبرنگاران، سهام عدالت به یکی از مهمترین مسائل روز تبدیل شده است.

15 تیر 1399

شرایط بازگشایی و فعالیت مراکز مشاوره و خدمات روانشناختی اعلام شد

بخشنامه شرایط بازگشایی و فعالیت مراکز مشاوره و خدمات روانشناختی ابلاغ شد.

14 تیر 1399

آمریکا و تقلا برای شروع مذاکرات بین الافغانی پیش از آزادی کامل زندانیان طالبان

نماینده سابق پاکستان در سازمان ملل گفت که آمریکا با تقلای بسیار به دنبال متقاعد کردن طالبان است تا با آزادی 2 هزار زندانی اش توسط دولت افغانستان موافقت کند و مذاکرات بین الافغانی شروع گردد.

12 تیر 1399

اقدامات اقتصادی سخت و دردناک عربستان برای مقابله با کرونا

وزیر دارایی عربستان بیان نمود که این کشور برای مقابله با پیامدهای کرونا، باید هزینه های بودجه را به شدت کاهش دهد و اقدامات در این راستا احتمالا دردناک خواهند بود.

10 تیر 1399

بلاتکلیف ماندن ژوپیلر لیگ در جلسه شورای امنیت بلژیک

سرنوشت ژوپیلر لیگ که 6 بازیکن ایرانی در آن بازی می کنند در جلسه شورای امنیت بلژیک همچنان بلاتکلیف باقی ماند.

8 تیر 1399

85 کشور دنیا میزبان سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)

به گزارش خبرنگاران، نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این شورا در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

1 تیر 1399

جزئیات خرید متری مسکن در بورس

در مورد پیش فروش متری مسکن که در انتظار تایید در صحن دولت است، چارچوبی تحت عنوان اوراق سلف موازی استاندارد در بازار سرمایه پیاده سازی شده که سازندگان می توانند اقدام به انتشار اوراق نمایند و خریداران می توانند بر مبنای متراژی که خریداری نموده واحد تحویل...

1 تیر 1399

گروه شبه نظامی تحت حمایت امارات از اعمال خودگردانی بر جنوب یمن خبر داد

گروه موسوم به شورای انتقالی جنوب یمن که تحت حمایت امارات است از بامداد امروز از اعمال حالت فوق العاده و خودگردانی بر جنوب یمن خبر داد.

31 خرداد 1399

دولت افغانستان: برای مذاکره با آمریکا و طالبان نباید پیش شرطی باشد

رئیس هیئت مذاکره کننده دولت افغانستان با طالبان اظهارداشت که برای مذاکره با مقامات آمریکایی و نمایندگان طالبان نباید هیچ پیش شرطی وجود داشته باشد.

31 خرداد 1399

پلیس برزیل حامیان بولسونارو را بازداشت کرد

هواداران رئیس جمهور برزیل تقریبا هر هفته به خیابان ها می آیند تا قرنطینه و سایر محدودیت های اجتماعی برای مهار ویروس کرونا را به چالش بکشند این در حالی که این بیماری مسری سرتاسر کشورشان را فراگرفته است.

28 خرداد 1399

آخرین خبرها از مسکن ملی استان تهران

به گزارش خبرنگاران، سهم استان تهران از طرح اقدام ملی مسکن در قالب ثبت نام 66 هزار و 290 واحد است و علاوه بر این تعداد قابل توجهی پروژه های مشارکتی تعریف شده که تعداد آنها به مراتب بیش از واحدهای ثبت نامی است. در خاتمه سهم دولت و بخش خصوصی تقسیم و سهم دولت...

27 خرداد 1399

خبرنگاران فرانسه: تا سرانجام بحران کرونا راه زیادی مانده است

تهران- خبرنگاران- نخست وزیر فرانسه گفت با وجود بهتر شدن شرایط کنترل شیوع کرونا در این کشور و کاهش کمبودها، هنوز راه بسیاری تا انتها این بحران مانده است.

25 خرداد 1399

شهر باستانی مرویی، سلسله ای پر از رازهای پنهان

شهر باستانی مرویی | Meroeشهر باستانی مرویی شهری عظیم و ثروتمند بوده که مرکز امپراتوری کوش (Kush) که امروزه جمهوری سودان می باشد در آن قرار داشته است. شهر باستانی مرویی در اواخر دوره امپراتوری کوش که از 1069 پیش از میلاد تا سال 350 میلادی به طول انجامید به عنوان...

23 خرداد 1399

گورباچف: ، دنیا به تجدیدنظر درمورد کل مفهوم امنیت احتیاج دارد، رهبران دنیا تا 15 درصد از بودجه نظامی خود بکاهند

دنیا به یک تجدیدنظر درمورد کل مفهوم امنیت احتیاج دارد. آخرین رهبر شوروی ادامه داد: سال جاری دنیا خود را در آستانه درگیری بین قدرت های عظیم، در ایران، عراق و سوریه یافت اما جنگ ها و مسابقه تسلیحاتی نمی توانند مسائل دنیای را حل نمایند.

21 خرداد 1399

یک سوم مرگ و میر و مبتلایان جدید کرونا مربوط به تهران است

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین شرایط بیماری کووید 19 در کشور و شیب نزولی آن در هفته های اخیر، گفت: البته حدود یک سوم آمارهای مرگ و میر و مبتلایان جدید این بیماری مربوط به تهران است.

20 خرداد 1399

خبرنگاران صالح: عراق در مقابله با کرونا با چالش های بسیاری روبرو است

بغداد- خبرنگاران- برهم صالح رییس جمهوری عراق روز سه شنبه تاکید نمود که نبرد با ویروس کرونا هنوز خاتمه نیافته و چالش های بسیاری برای مقابله با این بیماری وجود دارد.

18 خرداد 1399

دستاوردهای پارک های علم و فناوری در مبارزه با کرونا، شرکت های مستقر در پارک ها 13 هزار میلیارد تومان محصول فروختند

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم دستاوردهای پارک های علم و فناوری در مبارزه با بیماری کووید 19 را تشریح کرد.

17 خرداد 1399

لیست مشاغل پرخطر در دوران کرونا

به گزارش تجارت نیوز، با توجه به اطلاعیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر طرح فاصله گذاری هوشمند بخشی از واحد های صنفی در استان ها از روز شنبه 23 فروردین فعالیت خود را شروع کردند و در استان تهران از تاریخ شنبه 30 فروردین با هماهنگی ستاد های استانی مدیریت...

17 خرداد 1399

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه های ژاپن

با همه گیری بیماری کووید-19 در ژاپن، کارکنان فروشگاه ها به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی به آویختن نایلون های پلاستیکی در قسمت پیشخوان و علامت گذاری هایی در کف فروشگاه اقدام کردند.

16 خرداد 1399
تعداد: (210)