تیم های صعود کننده به یک هشتم نهایی منطقه شرق آسیا معین شدند؛ هفت بازی تا معرفی حریف پرسپولیس در فینال

به گزارش تور تایلند، خبرگزاری خبرنگاران- آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق برگزار شد و چهره تیم های حاضر در ادامه این بازی ها معین شد.

تیم های صعود کننده به یک هشتم نهایی منطقه شرق آسیا معین شدند؛ هفت بازی تا معرفی حریف پرسپولیس در فینال

به گزارش خبرنگاران، حالا هشت تیم توانستند از مرحله گروهی به مرحله یک هشتم نهایی این دیدار ها صعود کنند. فهرست این هشت تیم با برگزاری آخرین دیدار که بین تیم های ویسل کوبه ژاپن و سوون سامسونگ کره، قطعی شد. صعود کننده ها از مرحله گروهی لیگ قهرمانان در شرق آسیا تیم های توکیو، ویسل کوبه و یوکوهاما از ژاپن، بیجینگ و شانگهای اس آی پی جی از چین، اولسان هیوندای و سوون سامسونگ از کره جنوبی و ملبورن ویکتوری از استرالیا هستند که حالا باید برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بجنگند.

این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا طبق برنامه ریزی از پیش معین شده برگزار می شود و به همین دلیل برای معین بازی ها و تیم هایی که با یکدیگر روبرو می شوند قرعه کشی انجام نخواهد شد. تیم های حاضر در این مرحله رقبای خود را از پیش می شناختند و معین بود تیم اول هر گروه به مصاف تیم دوم کدام گروه می رود اما بازی های مرحله بعدی با قرعه کشی معین می شود. برنامه بازی هایی که در مرحله یک هشتم نهایی این دوره از رقابت ها بین تیم های صعود کننده از شرق آسیا برگزار می شود از این قرار است.

یک شنبه ششم دسامبر (16 آذر)

بیجینگ چین - اف سی توکیو ژاپن

اولسان هیوندای کره - ملبورن ویکتوری استرالیا

دوشنبه هفتم دسامبر (17 آذر)

ویسل کوبه ژاپن - شانگهای اس آی پی جی چین

یوکوهاما مارینوس ژاپن - سوون سامسونگ کره

مرحله یک چهارم نهایی

چهار تیم صعود کننده از این دوره که راهی مرحله یک چهارم نهایی این بازی ها می شوند باید در روز دهم دسامبر یعنی بیستم آذرماه روبروی یکدیگر قرار بگیرند.

مرحله نیمه نهایی

دو تیم باقیمانده نیز در مرحله نیمه نهایی و در روز سیزدهم دسامبر یعنی بیست و سوم آذرماه با یکدیگر مبارزه می کنند تا تنها تیم باقیمانده از مرحله شرق و البته رقیب تیم پرسپولیس برای حضور در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 معین شود، دیداری که باید در روز 19 دسامبر یا بیست و نهم آذرماه در ورزشگاه بنیاد دوحه برگزار می شود. حالا سرخ پوشان با توجه به حضور در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 و شکست در دیدار نهایی برابر کاشیمای ژاپن و معین شدن نام هشت تیم صعود کننده از مرحله گروهی و عدم برگزاری دیداری از تیم غرب و شرق با یکدیگر، باید با دقت بیشتری ادامه این بازی ها زیر نظر بگیرند. بازی تیم هایی که یکی از آنها تا چند روز دیگر باید روبروی پرسپولیس در دیدار نهایی قرار بگیرد.

گروه E

بیجینگ از چین و ملبورن ویکتوری از استرالیا(صعود کرده ها)، اف سی سئول از کره و چیانگرای یونایتد از تایلند (حذف شده ها)

گروه F

اولسان هیوندای از کره و اف سی توکیو از ژاپن(صعود کرده ها)، شنهوای چین و پرث گلوری استرالیا(حذف شده ها)

گروه G

ویسل کوبه ژاپن و سوون سامسونگ کره(صعود کرده ها)، گوانجو اورگرانده چین(حذف شده)، جوهور دارالتعظیم اندونزی(کنار کشید)

گروه H

یوکوهامای ژاپن و شانگهای اس آی پی جی چین(صعود کرده)، جونبوک کره و سیدنی استرالیا(حذف شده)

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1407

به "تیم های صعود کننده به یک هشتم نهایی منطقه شرق آسیا معین شدند؛ هفت بازی تا معرفی حریف پرسپولیس در فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم های صعود کننده به یک هشتم نهایی منطقه شرق آسیا معین شدند؛ هفت بازی تا معرفی حریف پرسپولیس در فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید