خبرنگاران فراکسیون حقوق بشر در مجلس تشکیل شد

به گزارش تور تایلند، تهران - خبرنگاران - فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با 59 عضو و به ریاست محمد سرگزی نماینده زابل آغاز به کار کرد.

خبرنگاران فراکسیون حقوق بشر در مجلس تشکیل شد

به گزارش روز دوشنبه تور تایلند از خانه ملت، محمد سرگزی رییس فراکسیون حقوق بشر با اشاره به تشکیل فراکسیون حقوق بشر در مجلس گفت: این فراکسیون با عضویت 59 نفر از نمایندگان با هدف رسیدگی به مسائل حقوقی کشور تشکیل شد، در نظر داریم در ادامه جهت با وزارت خارجه، ستاد حقوق بشر قوه قضاییه و سازمان حقوق بشر اسلامی تعامل و همکاری داشته باشیم.

نماینده زابل زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نخستین نشست این فراکسیون اظهار داشت: با برگزاری انتخابات و رای گیری، بنده به عنوان رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس انتخاب شدم، همچنین ابراهیم رضایی نماینده دشتستان مسوولیت نایب رییسی فراکسیون را بر عهده گرفت.

وی ادامه داد: فرهاد طهماسبی نماینده نی ریز، استهبان و نخبگان و ملک فاضلی نماینده سراوان، سیب، سوران و مهرستان دبیران اول و دوم فراکسیون هستند همچنین سخنگوی فراکسیون با رای سایر اعضا بر عهده ابوالفضل ابوترابی گذاشته شد.

رییس فراکسیون حقوق بشر در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که در کشورهای مختلف علیه ایران، مسائل حقوق بشری مطرح می شود، در فراکسیون حقوق بشر مجلس مقابله با چنین تفکرهای ضد ایرانی دنبال می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1192

به "خبرنگاران فراکسیون حقوق بشر در مجلس تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراکسیون حقوق بشر در مجلس تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید