دانشگاه علامه مقلّد اندیشه های وارداتی نیست

به گزارش تور تایلند، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: دانشگاه علامه تبدیل به مرکز نظریه پردازی بر اساس اندیشه های بومی شده است؛ این دانشگاه دیگر، مقلّد اندیشه های وارداتی از سراسر دنیا نیست.

دانشگاه علامه مقلّد اندیشه های وارداتی نیست

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در نشست تقدیر از کارکنان و استادان جانباز، ایثارگر و خانواده های شهدا با اشاره به کسب جایگاه نخست دانشگاه علامه طباطبایی در زمینه برگزاری کرسی های نظریه پردازی در کشور گفت: در زمینه کرسی های نظریه پردازی، بسیار پیروز عمل شده است.

وی ادامه داد: به طوری که با فاصله زیادی از سایر دانشگاه ها در رتبه نخست قرار داریم و می توانیم ادعا کنیم که این دانشگاه تبدیل به مرکز نظریه پردازی بر اساس اندیشه های بومی شده است. دانشگاه علامه طباطبایی، دیگر، مقلّد اندیشه های وارداتی از سراسر دنیا نیست، بلکه خود خالق اندیشه شده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به برگزاری مناسک انقلابی و اسلامی در این دانشگاه اظهار کرد: در این زمینه هم پیشتاز بوده ایم. تا قبل از شیوع کرونا، گسترده ترین مراسم راهیان نور را در دانشگاه داشتیم به طوری که تمام اعضای هیئت رئیسه دانشگاه هم در این مراسم حضور پیدا می کردند. همچنین در زمینه برگزاری اردو های جهادی و مراسم پیاده روی اربعین هم پیش رو بوده ایم به طوری که ستاد برگزاری مراسم پیاده روی اربعین از دانشگاه علامه طباطبایی تقدیر کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1721

به "دانشگاه علامه مقلّد اندیشه های وارداتی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علامه مقلّد اندیشه های وارداتی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید