تور ارزان استانبول: درخواست تغییر نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان

به گزارش تور تایلند، تهران (پانا) - جمعی از خانواده شهدای آتش نشان، پرسنل آتش نشانی و شهروندان تهرانی درخواست نموده اند نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان تغییر کند. سخنگوی شورای شهر تهران هم گفته است هنوز چنین درخواستی به کمیسیون نامگذاری نرسیده است.

تور ارزان استانبول: درخواست تغییر نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

همزمان با سالروز حادثه پلاسکو و شهادت 16 آتش نشان در این حادثه نامه ای از طرف، خانواده شهدای آتش نشان، پرسنل آتش نشانی و عموم مردم در سایت کارزار خطاب به رئیس شورای شهر تهران به ثبت رسیده که در آن درخواست شده نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان تغییر کند.

در این نامه آمده است:

جناب آقای چمران

رئیس محترم شورای شهر تهران

با سلام و احترام

در آستانه سالگرد حادثه تلخ و جانسوز پلاسکو، اینجانبان جمعی از خانواده های شهدای آتش نشان، پرنسل خدوم آتش نشانی و عموم مردم کشور درخواست داریم تا نسبت به تغییر نام چهار راه استانبول به چهار راه شهدای آتش نشان اقدام فرمایید تا شاید با این اقدام یاد و خاطره آن شهدای گرامی و معزز بیش از پیش در یادها بماند.

امیدواریم با صدور دستورات لازم در این خصوص، نسبت به گرامی داشت مقام آن شهدا توجهات لازم را نشان دهید.

علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران درخصوص این درخواست به پانا گفت: چنین درخواستی درخصوص تغییر نام در کمیسیون نام گذاری مطرح نشده است.

وی ادامه داد: برای ثبت درخواست تغییر نام، باید پیشنهاد به منطقه شهرداری متناظر تحویل داده گردد و بعد از کار کارشناسی به کمیسیون تغییر نام ارسال گردد. دست کم این درخواست باید به کمیسیون نامگذاری با مرکز ارتباطات شهرداری تحویل داده گردد تا آنالیز های لازم درخصوص آن انجام گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2005

به "تور ارزان استانبول: درخواست تغییر نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استانبول: درخواست تغییر نام چهارراه استانبول به شهدای آتش نشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید