عضویت رایتل در اتاق بازرگانی ایران

به گزارش تور تایلند، جشن 200 پلاس اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران با حضور شرکت خدمات ارتباطی رایتل به عنوان عضو دویستم این اتحادیه برگزار گردید.

عضویت رایتل در اتاق بازرگانی ایران

به گزارش روابط عمومی رایتل، جشن 200 پلاس اتحادیه صادرنمایندگان صنعت مخابرات ایران با عضویت رایتل و با حضور داوود ادیب رئیس اتحادیه صنعت مخابرات، فرامرز رستگار دبیر و نائب رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، حامد منکرسی معاون سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات، علی زندوکیلی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری وزارت کار و محمدصادق کریمی مهرآبادی عضو هیأت مدیره رایتل و تعدادی از مدیران تشکل های صنفی و شرکت های بخش خصوصی، دوشنبه 15 اسفندماه امسال در محل اتاق بازرگانی ایران، برگزار گردید.

داوود ادیب، رئیس اتحادیه صادرنمایندگان صنعت مخابرات ایران در این مراسم پیرامون کسب رتبه A این اتحادیه در میان تشکل های اتاق ایران برای دومین سال متوالی، اظهار کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آخرین ارزیابی اجرا شده برای رتبه بندی تشکل های مالی عضو این نهاد، اتحادیه صادرنمایندگان صنعت مخابرات ایران را برای دومین سال متوالی حائز رتبه A شناخته است.

در این ارزیابی که بر مبنای شاخص های مربوط به تشکل های کارفرمایی و به منظور سنجش عملکرد آنها در ایفای نقش میانجی گری بین دولت و بخش خصوصی، پایداری سازمانی و تداوم عملکرد متوازن اجرا شده، ماموریت های تشکل های عضو اتاق بازرگانی در حوزه های حکمرانی، عضویت، ارائه خدمات، تنظیم گری و تاثیرگذاری بر سیاست ها آنالیز شده است.

وی ادامه داد: بر اساس آنالیز های اتاق بازرگانی ایران، اتحادیه در مولفه های حکمرانی، تاثیرگذاری بر سیاست ها، تعامل با اتاق و تنظیم گری عملکردی با شرایط بسیار خوب و در مولفه خدمات شرایط عالی را در کارنامه خود و ارزیابی های مرتبط داشته است.

اعلام آمادگی شرکت رایتل برای صادرات در حوزه نرم افزار و خدمات

محمدصادق کریمی مهرآبادی عضو هیأت مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل، اظهار کرد: در مذاکراتی که اخیرا با روسیه، زیمبابوه و سایر کشورها داشتیم، برای صادرات در حوزه نرم افزار و خدمات اعلام آمادگی کردیم و امیدواریم با تحقیق و توسعه به سمت صادرات حرکت کنیم.

وی گفت: اپراتورها در جهان معمولا استفاده نماینده و واردنماینده خدمات فنی - مهندسی هستند و به واسطه استفاده آنها از تامین نماینده ها و وندورها، نیازهای خود را از این طریق برطرف می نمایند. به علت وجود تحریم ها علیه کشورمان، ناچار شدیم که نیازهای خود را با یاری شرکت های دانش بنیان از نو بازنویسی کنیم.

کریمی تاکید نمود: در حیطه آنلاین شارژینگ، ما یکی از مهم ترین سامانه های خود را به صورت کاملا بومی ایجاد کردیم و به لحاظ خدمات نگهداری در حوزه رادیو، رم و ... دانش بسیار خوبی داریم. این دانش و مهارتی که در کشور به وسیله شرکت رایتل رخ داده قابلیت صادرات را هم دارد.

در سرانجام این مراسم نیز به شرکت خدمات ارتباطی رایتل به عنوان عضو دویستم اتحادیه صادرنمایندگان صنعت مخابرات ایران، خوش آمدگویی شد.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 اسفند 1401 بروزرسانی: 17 اسفند 1401 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2248

به "عضویت رایتل در اتاق بازرگانی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضویت رایتل در اتاق بازرگانی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید