قطعی شدن حضور 12 تیم در لیگ برتر والیبال

به گزارش تور تایلند، سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال از تعیین تکلیف نحوه پرداخت بدهی سه باشگاه برای حضور در لیگ برتر سال 99 خبر داد و گفت: تا به امروز حضور 12 تیم در لیگ برتر سال جاری قطعی است.

قطعی شدن حضور 12 تیم در لیگ برتر والیبال

به گزارش خبرنگاران، شهرام عظیمی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، گفت: حضور تیم های شهرداری ارومیه، لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری گنبد، فولاد مبارکه سپاهان، هورسان رامسر، آذرباتری ارومیه، شهداب یزد، خاتم اردکان، شهرداری ورامین، پیکان و سایپا در لیگ برتر سال 99 قطعی است.

وی با اشاره به شرکت نکردن تیم های شهرداری اراک، پیام خراسان و راه یاب ملل در لیگ برتر سال جاری، افزود: با توجه به تیم های متقاضی برای حضور در لیگ برتر، در خصوص جایگزینی و واگذاری امتیاز این تیم ها، به زودی تصمیم گیری خواهد شد.

سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات در انتها تاکید کرد: حضور باشگاه ها در قرعه کشی لیگ برتر سال 99، منوط به نداشتن شکایت مالی از سوی بازیکنان و کادر فنی است.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه های برتر مردان سال 99 ایران را از نیمه های شهریور ماه آغاز کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1159

به "قطعی شدن حضور 12 تیم در لیگ برتر والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی شدن حضور 12 تیم در لیگ برتر والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید