قیمت بلیط پیست دربندسر را به خاطر شرایط مالی مردم کاهش دادیم

به گزارش تور تایلند، محمد کیاشمشکی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد کاهش چشمگیر قیمت بلیط پیست اسکی دربندسر گفت: با توجه به شرایط مالی و مسائل موجود تصمیم گرفتیم تا با کاهش قیمت بلیط پیست اسکی دربندسر به نوبه خود به مردم عزیزمان یاری کنیم.

قیمت بلیط پیست دربندسر را به خاطر شرایط مالی مردم کاهش دادیم

وی در مورد استانداردسازی پیست بین المللی اسکی دربندسر گفت: پیست بین المللی دربندسر هر ساله موضوع استانداردسازی را بعد از خاتمه فصل اسکی و تعطیل شدن پیست انجام می دهد و سال جاری هم همین رویه تکرار شد و تاییدیه استاندارد را اخذ کردیم.

نائب رئیس هیات مدیره پیست بین المللی اسکی دربندسر در مورد هزینه های این پیست عنوان نمود: پیست خصوصی نمی تواند از امکانات دولتی استفاده کند. هزینه های نگه داری، استانداردسازی، هزینه های جانبی، هزینه تعمیر یا تعویض قطعات خراب شده و هزینه حقوق کارکنان ، هزینه برق و .. تنها بخشی از هزینه های پیست اسکی دربندسر است. این در حالی است که پیست اسکی تنها در بازه ای حدود 4 ماهه باز است. در این میان شرایط خاص و تخفیف ویژه هم برای بعضی ارگان ها و البته بومیان محترم شمشک و دربندسر داریم.

وی اضافه نمود: ما در مجموع در خوش بینانه ترین حالت 100 هزار ورودی داریم که البته همه اسکی باز نیستند. به هر حال بعضی گردشگر و پیاده هم برای گردش و آب و هوا عوض کردن به دربندسر می آیند. در واقع میانگین درآمد پیست بر خلاف آنچه مردم تصور می نمایند کم است و ما هم هرساله کف قیمت بلیط را مشخص می کنیم و سال جاری هم که حتی بلیط را کاهش قیمت دادیم و شاید حتی به هزینه هایمان هم نرسد.

کیاشمشکی ادامه داد: ما هزینه های اضافی هم داریم. باید پیست جدید هم بسازیم ضمن اینکه مثلا در همین پیست شب با خرید ژنراتور بالغ بر 2/5 میلیارد هزینه کردیم.

وی اعلام نمود: سال جاری تصمیم گرفتیم تا با وجود هزینه های سنگینی که انجام داده ایم همراه مردم باشیم تا همه از فصل اسکی لذت ببرند. این کوچکترین کاری بود که از دست ما به عنوان مسئولان پیست اسکی بر می آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 99

به "قیمت بلیط پیست دربندسر را به خاطر شرایط مالی مردم کاهش دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیط پیست دربندسر را به خاطر شرایط مالی مردم کاهش دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید