اخبار اقتصادی

اخبار جدید رئیس جمهور درباره سهام عدالت ، سهام عدالت به راحتی فروش می رود

به گزارش خبرنگاران، سهام عدالت به یکی از مهمترین مسائل روز تبدیل شده است.

15 تیر 1399

مسئولان جوابگوی مسائل اصناف باشند، به وعده ها سریع تر عمل کنید

رئیس اتاق اصناف گفت: از زمان شیوع کرونا تا به امروز حدود سه ماه گذشته و بسیاری از اصناف و تولیدکنندگان با مسائل متعددی روبرو هستند. مسئولان باید هرچه سریع تر جوابگو باشند.

13 تیر 1399

آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت

حسین علایی درباره آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت سال 1397 که فرآیند آن در اسفند سال 1398 آغاز شد، توضیح داد: سود سهام عدالت سال 1397 که در سال 1398 پرداخت شد، برای برخی مشمولین توسط بانک ها به دلایل مختلف از جمله اینکه حساب غیرفعال یا مسدود بوده، برگشت خورده...

11 تیر 1399

ترفند جدید سارقان در مترو

رئیس پلیس مترو از شگرد جدید سارقان و کلاهبرداران در پوشش دستفروشان اطلاع داد.

10 تیر 1399

اقدامات اقتصادی سخت و دردناک عربستان برای مقابله با کرونا

وزیر دارایی عربستان بیان نمود که این کشور برای مقابله با پیامدهای کرونا، باید هزینه های بودجه را به شدت کاهش دهد و اقدامات در این راستا احتمالا دردناک خواهند بود.

10 تیر 1399

قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 99، 2، 9

به گزارش خبرنگاران، بر اساس معاملات انجام شده امروز (9 اردیبهشت 99) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز با تغییرات ناچیز همراه است.

9 تیر 1399

جزئیات خرید متری مسکن در بورس

در مورد پیش فروش متری مسکن که در انتظار تایید در صحن دولت است، چارچوبی تحت عنوان اوراق سلف موازی استاندارد در بازار سرمایه پیاده سازی شده که سازندگان می توانند اقدام به انتشار اوراق نمایند و خریداران می توانند بر مبنای متراژی که خریداری نموده واحد تحویل...

1 تیر 1399

خبرنگاران حمایت شهرداری از 163 زباله گرد شناسایی شده در بجنورد

بجنورد- خبرنگاران- شهردار بجنورد از شناسایی163 زباله گرد در سطح این شهر 220 هزار نفری مرکز استان خراسان شمالی اطلاع داد و گفت: شهرداری و تشکل های مردم نهاد برای این قشر از جامعه بسته های معیشتی در نظر گرفته اند.

30 خرداد 1399

کرونا، پیش بینی کمیسیون اروپایی برای کاهش تا 10درصدی رشد مالی در اروپا

کمیسیون اروپایی به دلیل بحران کرونا کاهش رشد مالی 5 تا 10 درصدی را برای امسال میلادی برای این اتحادیه پیش بینی نموده است.

29 خرداد 1399

پلیس برزیل حامیان بولسونارو را بازداشت کرد

هواداران رئیس جمهور برزیل تقریبا هر هفته به خیابان ها می آیند تا قرنطینه و سایر محدودیت های اجتماعی برای مهار ویروس کرونا را به چالش بکشند این در حالی که این بیماری مسری سرتاسر کشورشان را فراگرفته است.

28 خرداد 1399

میزبانی جشنواره باستان شناسی آمریکا از دو فیلم ایرانی

فیلم های مستند حافظ و گوته و وَرس در جشنواره باستان شناسی آمریکا نمایش داده می شوند.

28 خرداد 1399

قیمت نفت از زیر صفر درآمد

به گزارش تجارت نیوز به نقل از رویترز، در معاملات روز سه شنبه بهای نفت وست تگزاس برای تحویل در معاملات آینده مجددا به بالای صفر رسید. بر این اساس قیمت هر بشکه نفت برای تحویل در ماه می به 1.37 دلار و برای تحویل در ماه ژوئن به 21.39 دلار افزایش پیدا کرد.

26 خرداد 1399

آمار تولیدخودروسازان عظیم در سال 98

طبق آمار نهایی و رسمی اعلام شده توسط توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در فراوری انواع خودروها در سال 98 ، گروه خودروسازی سایپا با فراوری بیش از 414 هزار دستگاه خودرو و با اختلاف نزدیک به 42 هزار خودرو، از گروه صنعتی ایران خودرو پیشی گرفته و عنوان خودروساز اول...

25 خرداد 1399

خبرنگاران فرانسه: تا سرانجام بحران کرونا راه زیادی مانده است

تهران- خبرنگاران- نخست وزیر فرانسه گفت با وجود بهتر شدن شرایط کنترل شیوع کرونا در این کشور و کاهش کمبودها، هنوز راه بسیاری تا انتها این بحران مانده است.

25 خرداد 1399

هزینه های سفر به پکن

هزینه های سفر به پکن چقدر است؟پکن، پایتخت کشور عظیم چین و مرکز عظیم فعالیت های فرهنگی و تجاری است. این شهر با آب و هوای معتدل موسمی، دارای تاریخی بیش از 3هزار سال است که به عنوان پایتختی باستانی از سلسله های مختلف در چین تا به امروزه مطرح بوده است. این شهر...

25 خرداد 1399

معرفی قطار 4 ستاره و ارزان قیمت پلور سبز یا امید رجا!

خطوط ریلی راه آهن ایران از دوران قاجاریه شکل گرفت و تا به امروز پیشرفت کرده است. در این میان قطار پلور سبز یکی از قطارهای رجاست که در مسیرهای مشخصی در ایران حرکت می کند. قطاری که به تازگی نام آن به قطار امید رجا تغییر یافته است. اما این قطار چگونه قطاری...

24 خرداد 1399

شهر باستانی مرویی، سلسله ای پر از رازهای پنهان

شهر باستانی مرویی | Meroeشهر باستانی مرویی شهری عظیم و ثروتمند بوده که مرکز امپراتوری کوش (Kush) که امروزه جمهوری سودان می باشد در آن قرار داشته است. شهر باستانی مرویی در اواخر دوره امپراتوری کوش که از 1069 پیش از میلاد تا سال 350 میلادی به طول انجامید به عنوان...

23 خرداد 1399

گورباچف: ، دنیا به تجدیدنظر درمورد کل مفهوم امنیت احتیاج دارد، رهبران دنیا تا 15 درصد از بودجه نظامی خود بکاهند

دنیا به یک تجدیدنظر درمورد کل مفهوم امنیت احتیاج دارد. آخرین رهبر شوروی ادامه داد: سال جاری دنیا خود را در آستانه درگیری بین قدرت های عظیم، در ایران، عراق و سوریه یافت اما جنگ ها و مسابقه تسلیحاتی نمی توانند مسائل دنیای را حل نمایند.

21 خرداد 1399

سازمان جهانی بهداشت: از اقدام رئیس جمهور آمریکا متاسفیم

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت در کنفرانسی خبری بار دیگر از اقدام دونالد ترامپ مبنی بر قطع بودجه این نهاد بین المللی ابراز تاسف کرد.

20 خرداد 1399

آشنایی با نابغه 21 ساله ای که در ساخت سوفیا نقش بزرگی دارد

بتلهم دسی، نام نابغه کدنویسی 21 ساله اهل اتیوپی است که با کار روی توسعه پیشرفته ترین ربات انسان نمای تاریخ ملقب به سوفیا الهام بخش دختران بسیاری در سراسر جهان شده است.

19 خرداد 1399
تعداد: (218)