پرسپولیس رسماً شکایت کرد

به گزارش تور تایلند، باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه، پس از تکمیل مدارک و اسناد، استفاده از مطالب رسانه ها و اظهارات اجرا شده و پس از جمع بندی تصاویر و ویدیوهای موجود، لایحه رسمی خود را در ارتباط با اتفاقات روی داده مرتبط به بازی با سپاهان از هفته بیست ودوم لیگ برتر (خلیج فارس)، برای بررسی به دفتر شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

پرسپولیس رسماً شکایت کرد

با توجه به تصمیم اتخاذ شده در بخش مدیریتی، باشگاه پرسپولیس و همچنین لزوم حاکم شدن آرامش بر فضای فوتبال و جامعه، امکان بررسی مسائل رقم خورده توسط مراجع ذیصلاح در فضایی با تنش ها و حساسیت های کمتر و در نهایت با توجه به در پیش بودن دربی بزرگ فوتبال ایران و لزوم تمرکز اعضای تیم بر روی این مسابقه، از پرداختن به بازی گذشته در رسانه ها و شبکه های اجتماعی پرهیز خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس مدارک مورد نظر و مستندات خود را ارائه کرده و از این به بعد کار را به تصمیم گیرندگان امر در فدراسیون فوتبال می سپاریم و به عدالت ورزی و عدالت محوری بخش های حقوقی در فدراسیون فوتبال با نگاهی پر از امید می نگریم.

همچنین با قدردانی و تشکر از حمایت های بی بدیل هواداران پرسپولیس، تقاضا داریم که در روزهای پیش رو، بیش از پیش تک تک اعضای تیم اعم از کادرفنی و بازیکنان را زیر چتر حمایت و پشتیبانی خود بگیرند.

بی تردید انرژی و انگیزه ای که هواداران به اعضای تیم و باشگاه می دهند و قوت قلبی که مدیران، بازیکنان و مربیان از حمایت هواداران دریافت می کنند بهترین راه ترمیم زخم های پرسپولیس است و ابزار قدرتمندی که سرخپوسان ایران، در روزهای غیبت هواداران در ورزشگاه ها به آن نیاز دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1668

به "پرسپولیس رسماً شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس رسماً شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید