پنالتی برای فولاد علیه پرسپولیس درست بود؟

به گزارش تور تایلند، رضا سخندان درباره صحنه بحث برانگیز پنالتی فولاد خوزستان در نیمه دوم بازی با پرسپولیس گفت: این صحنه پنالتی نبود، چرا که بر اساس قانون جدید، داوران این صحنه ها را نباید پنالتی بگیرند. توپی که به بالای دست خورده بود، هند نیست.

وی در مورد اعتراض های بازیکنان و مربیان دو تیم به داور شرح داد: داور سعی کرد مدیریت کند و جایی که صلاح دانست اخطار داد. باید مشخص شود بازیکن یا مربی بی احترامی کرده یا نه. داور بر اساس صحنه ها کارت های لازم را داد. اگر بازیکن یا مربی بی احترامی کرده یا به اعتراض خود ادامه داده، باید برخورد جدی تری صورت می گرفت.

پنالتی برای فولاد علیه پرسپولیس درست بود؟

سخندان با انتقاد از اعتراض های مکرر تیم ها به داوری اظهار داشت: مسئولان تیم ها باید آرامش داشته باشند. متأسفانه اعتراض ها مثل بازی های داخل کوچه شده که همه جرزنی می کردند. این کار حرفه ای نیست و هر چقدر از داوران توقع دارند، باید خودشان هم حرفه ای تر باشند.

حسین عسگری نیز درباره صحنه پنالتی بحث برانگیز این بازی و حواشی پیش آمده به خبرنگار تسنیم گفت: این اتفاقات طبیعی است و در هر بازی ممکن است رخ دهد.

وی مطرح کرد: در تصاویر تلویزیونی خیلی صحنه پنالتی واضح نبود. علاوه بر این تصویر دوربین از زاویه پشت کنعانی زادگان گرفته شده بود ولی در صحنه ای که ما دیدیم برخورد توپ با دست دیده نشد و فکر نمی کنم خطای هندی رخ داده باشد. در این صحنه کمک داور کنار دروازه به صحنه خیلی نزدیک بود و شاید او در گرفته شدن این پنالتی نقش داشت.

این کارشناس داوری درباره اعتراض های شدید کنعانی زادگان به تصمیم داور، شرح داد: اعتراض های او بی ادبانه نبود که داور بخواهد کارت قرمز نشان دهد. در اعتراض های او بی ادبی و توهین به داور دیده نشد. کادر فنی پرسپولیس در این صحنه نقش مهمی داشتند و بازیکن تیم شان را به خوبی کنترل کردند.

عسگری درباره کارت زردی که به نیمکت نشینان دو تیم داده شد، گفت: اخطار های خوبی به گل محمدی، هاشمی نسب و مطهری داده شد. این کارت ها باعث می شود داور بتواند کنترل بازی را در دست بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1475

به "پنالتی برای فولاد علیه پرسپولیس درست بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی برای فولاد علیه پرسپولیس درست بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید