جزئیات سقوط هواپیمای فوق سبک آموزشی در اراک

به گزارش تور تایلند، طی ساعات گذشته خبری مبنی بر سقوط هواپیمای دونفره در شرق تهران در فضای مجازی منتشر که پس از ساعاتی جست وجو و تجسس تیم های مختلف دستگاه های متولی از سوی سخنگوی سازمان هواپیمایی تکذیب شد.

جزئیات سقوط هواپیمای فوق سبک آموزشی در اراک

به گزارش ایسنا، از ساعاتی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که هواپیمای فوق سبک دو نفره ای حوالی ساعت 11 صبح امروز در شرق تهران، اتوبان شهید بابایی، ابتدای جاده تلو و حوالی پمپ گاز سقوط نموده است.

محمد حسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی در این باره گفت: از ساعاتی پیش تیم آنالیز سانحه سازمان هواپیمایی به محل حادثه اعلامی اعزام شد و تجسس تا دقایقی پیش ادامه پیدا کرد، اما اثری از سانحه در محل مورد نظر یافت نشد.

وی با بیان اینکه از ابتدا اعلام شده بود که هواپیمای سقوط نموده متعلق به ناجا بوده است، اضافه نمود: به همراه تیم آنالیز سانحه سازمان هواپیمایی کشوری، تیمی از اورژانس و بالگرد نیروی انتظامی به محل اعزام شده بودند و جست وجو در محل مورد نظر نشان می دهد که در این منطقه سقوط هواپیمایی رخ نداده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه هر هواپیمایی قبل از پرواز باید با برج مراقبت و فرودگاه مربوطه از قبل هماهنگ نموده باشد، گفت: در این زمینه پیگیری های سازمان هواپیمایی نشان می دهد که هیچ هماهنگی قبلی با برج مراقبت و فرودگاه مربوطه در آن منطقه صورت نگرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1696

به "جزئیات سقوط هواپیمای فوق سبک آموزشی در اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات سقوط هواپیمای فوق سبک آموزشی در اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید