حفاری معابر در پایتخت صدای شهروندان را در آورد، انتقاد از عملکرد ستاد هماهنگی خدمات شهری

به گزارش تور تایلند، عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تشکیل ستاد هماهنگی در حوزه خدمات شهری تهران به اهداف خود نرسیده است، گفت: این مسأله سبب انجام موازی کاری در حفاری های سطح تهران شده و نارضایتی مردم را به همراه داشته است.

حفاری معابر در پایتخت صدای شهروندان را در آورد، انتقاد از عملکرد ستاد هماهنگی خدمات شهری

به گزارش گروه اجتماعی تور تایلند، حجت نظری در تذکری در یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر تهران درباره تشکیل ستاد هماهنگی در حوزه خدمات شهری تهران، گفت: بر اساس طرحی در شهریور سال 87 این ستاد به تصویب رسید و هدف آن جلوگیری از موازی کاری و بخشی نگری در حوزه هایی همچون حفاری و توسعه فضا های عمومی و معابر بود.

وی با اشاره به اینکه هدف از تشکیل این طرح جلوگیری از هدررفت منابع است، گفت: علی رغم وجود چنین طرحی هیچ گاه به اهداف لازم در این راستا نرسیدیم.

نظری شرح داد: باید در این زمینه تدبیری اتخاذ شود چرا که شهروندان نارضایتی های زیادی در این راستا از طرق مختلف اعلام کرده اند.

عضو شورای شهر تهران بیان داشت: ستاد هماهنگی در حوزه خدمات شهری تهران شامل کنندگانی از شورای شهر، معاونین شهردار، مدیرعامل دستگاه های خدماتی، کنندگان فرمانداری و ... است که دستورالعمل های لازم را ابلاغ می کنند بنابراین به دلیل اینکه علی رغم تشکیل ستاد در سال های قبل اکنون مدیریتی در این زمینه وجود ندارد مشکلاتی به لحاظ حفاری در سطح شهر رخ داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 3

به "حفاری معابر در پایتخت صدای شهروندان را در آورد، انتقاد از عملکرد ستاد هماهنگی خدمات شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفاری معابر در پایتخت صدای شهروندان را در آورد، انتقاد از عملکرد ستاد هماهنگی خدمات شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید