مروری بر ناکامان فهرست نامزدهای گلدن گلوب 77

به گزارش تور تایلند، نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020 در حالی عصر دیروز معرفی شدند که اعلام بعضی اسامی و اعلام نشدن نام بعضی دیگر، جزو عجایب غیرقابل پیش بینی این فهرست بودند.

مروری بر ناکامان فهرست نامزدهای گلدن گلوب 77

به گزارش تور تایلند، مهر به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: در حالی که گروه های سازنده بعضی از پروژه های امیدوار در فصل جوایز، هیجان زده شدند که نام فیلم شان را در مراسم اعلام نامزدهای کسب جوایز گلدن گلوب 2020 شنیدند، تعدادی از پروژه ها هم در جمع نامزدها قرار نگرفتند.

  • گلدن گلوب 77 | فهرست کامل نامزدها در بخش های سینما و تلویزیون

به طور تعیین فیلم های امیدواری که نتوانستند حتی یک نامزدی در دریافت گلدن گلوب کسب نمایند عبارتند از: به سوی ستاره ها یا اد آسترا، بخشش، آب های تیره، دانتون ابی، هانی بوی، فقط رحمت، فانوس دریایی، پینات باتر فالکون، کویین و اسلیم، الماس های تراش نخورده، ما و امواج.

به خصوص که پیش بینی نمایندگان جوایز، فکر می کردند شایا لابوف می تواند یا برای بهترین فیلمنامه یا برای بهترین بازیگری برای فیلم هانی بوی نامزد گردد.

همچنین باور می رفت آدام سندلر برای الماس های تراش نخورده و مایکل بی. جوردن برای رحم عادلانه و پل والتر هاوزر برای ریچارد جول نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر بشوند و جیمی فاکس به خاطر رحم عادلانه و تایکا وایتیتی برای جوجو خرگوش در بخش بهترین بازیگر مرد مکمل شانس داشته باشند.

با وجود اینکه ایرلندی روز خوبی داشت و پنج نامزدی کسب کرد، رابرت دنیرو نتوانست برای بهترین بازیگر نامزد بگردد، و این در حالی بود که مارتین اسکورسیزی، آل پاچینو و جو پشی نامزد شدند. با این حال دنیرو به عنوان یکی از تهیه نمایندگان فیلم در بخش بهترین فیلم نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب هست.

تعدادی از امیدوارهای دیگر هم فقط توانستند یک نامزدی کسب نمایند که از جمله آن ها می توان به شیادان و فورد در برابر فراری اشاره نمود که هر دو نتوانستند در بخش بهترین فیلم حضور پیدا نمایند. با وجود اینکه هم کریستین بیل و هم مت دیمون برای دریافت نامزدی بهترین بازیگر مرد به خاطر فورد در برابر فراری شانس داشتند، فقط بیل توانست نامزدی را کسب کند.

فیلم های مطرح بامب شل و زنان کوچک هم نتوانستند در بخش های بهترین فیلم، کارگردان و فیلمنامه نامزدی کسب نمایند و با وجود اینکه شارلیز ترون و مارگو رابی برای بامب شل نامزد شدند، دیگر بازیگر فیلم یعنی نیکول کیدمن نامزد نشد. با این حال او در بخش تلویزیونی توانست در دروغ های بزرگ کوچک نامزد بگردد.

از نظر بازیگران دیگری که می توانستند چند نامزدی کسب نمایند هم باید به لارا درن اشاره نمود که برای نقش آفرینی در داستان ازدواج نامزد شد اما برای کارش در زنان کوچک یا دروغ های بزرگ کوچک پیروز به کسب نامزدی دریافت جایزه گلدن گلوب نشد.

در بخش تلویزیون، سریال هایی که با تعجب خیلی ها نتوانستند نامزدی کسب نمایند شامل شادی، جای خوب، داستان ندیمه، نارنجی سیاه جدید است، PEN15، سیلیکون ولی، این ما هستیم، ویپ، واچ من، وقتی ما را می بینند و کیمی اشمیت شکست ناپذیر بودند. در حقیقت، محتوای تلویزیونی تولیدشده توسط کانال های تلویزیونی کاملا از گلدن گلوب جا ماندند.

بازی تاج وتخت و عروسک روسی هم هر یک فقط یک نامزدی کسب کردند: به ترتیب برای کیت هرینگتون و ناتاشا لیون ستاره های شان و به این ترتیب نتوانستند برای بهترین درام یا بهترین سریال کمدی نامزد دریافت گلدن گلوب بشوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 92

به "مروری بر ناکامان فهرست نامزدهای گلدن گلوب 77" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مروری بر ناکامان فهرست نامزدهای گلدن گلوب 77"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید