نقشه بازی GTA 6 پر از اشاره های مختلف به اتفاقات واقعی شهر فلوریدا است!

به گزارش تور تایلند، بازی جی تی ای 6 (GTA 6) چندی پیش به طور رسمی معرفی گردید و از آن موقع اخبار بسیار زیادی از آن منتشر شده است. شرکت سازنده این بازی یعنی راکستار (Rockstar) پس از 10 سال تصمیم به انتشار یک تریلر از این بازی گرفت و توانست توجه هواداران را به طور کامل جلب کند.

نقشه بازی GTA 6 پر از اشاره های مختلف به اتفاقات واقعی شهر فلوریدا است!

هواداران بازی جی تی ای 6 از آنجایی که مدت زیادی منتشر انتشار تریلر رسمی این بازی بودند، توجه بسیار زیادی به آن کردند. به حدی که این افراد توانستند نکته های جالبی از این تریلر استخراج نمایند و از طرفی راکستار نیز این تریلر را با جزئیات بسیار زیادی عرضه کرد. نکته اصلی تریلر بازی جی تی ای 6 این بود که یک نگاه کلی به دنیای این بازی یعنی لئونیدا (Leonida) به هواداران ارائه داد.

حال با توجه به تریلر این بازی شما متوجه چند نکته خواهید شد. اول اینکه بازی جی تی ای 6 نسبت به شماره 5 پیشرفت بسیار زیادی داشته و از لحاظ گرافیکی رجحان زیادی پیدا نموده است که یک نکته کاملاً منطقی است. دوم اینکه در این تریلر به نکات جالبی اشاره شد که همگی از وقایع واقعی در شهر فلوریدا گرفته شده است. در نتیجه شما می توانید این نتیجه گیری را بکنید که دنیای بازی جی تی ای 6 بر اساس شهر فلوریدا آمریکا ساخته شده است.

بازی جی تی ای 6 در استان لئونیدا که نسخه ساختگی راکستار از فلوریدا است، جریان دارد. از طرفی این بازی به شهر وایس سیتی (Vice City) هم اشاره نموده که نسخه ساختگی شهر میامی است. حال برای اینکه این موضوع بیشتر تعیین گردد، شرکت سازنده تصمیم گرفته در تریلر خود هم از وقایع واقعی داخل این شهر و استان استفاده کند.

در کل تریلر بازی فرهنگ رایج شهر فلوریدا را نشان می دهد. با این حال بعضی هواداران تکه های خاصی از این تریلر را انتخاب کردند که بر اساس اتفاقات واقعی داخل این استان ساخته شده اند. برای مثال جوکر فلوریدا (Florida Joker) در این تریلر به طور واضح وجود دارد. فردی که در سال 2017 دستگیر شده و با ظاهر خاص و شباهت زیادی که به جوکر داشت توانست معروفیت بسیار زیادی کسب کند. مثال دیگر خانمی است که دو چکش در دست دارد. البته این خانم در شهر لس آنجلس حضور داشت ولی راکستار تصمیم گرفت تا در تریلر خود از او استفاده کند.

در تریلر چندین صحنه مختلف وجود دارد که در آن یک تمساح وارد ساختمان های مختلف شده است. این دقیقاً مشابه شرایطی است که در فلوریدا وجود دارد که نکته بسیار جالب است. از طرفی صحنه های دیگر نیز برگرفته از اخبار و شرایط بسیار خاص این استان است که باعث شده این تریلر عجیب و جالب باشد.

در کل مجموعه جی تی ای که به وسیله راکستار ساخته می گردد، اشاره زیادی به فرهنگ آمریکایی دارد. با توجه به چیزی که ما از تریلر شاهد آن بودیم بازی جی تی ای 6 تمرکز بیشتری روی این موضوع داشته و لئونیدا قرار است یک اشاره کامل به فرهنگ استان فلوریدا داشته باشد. در نتیجه شرکت سازنده تمام کوشش خود را نموده تا شاخصه های این استان را وارد بازی کند و در تریلر نیز از آن استفاده نموده است.

نکته جالب در خصوص عناوین جی تی ای این است که به فرهنگ زمان خود اشاره می نماید. یعنی در این تریلر هم تعیین است که شرکت سازنده کوشش نموده تا فرهنگ امروزی و جوانان که علاقه زیادی به شبکه های مجازی دارند را نشان دهد. در اصل شرکت راکستار روند همیشگی خود را در شماره 6 این مجموعه هم پیاده نموده است و اینطور که به نظر می رسد، این روند نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 آذر 1402 بروزرسانی: 16 آذر 1402 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 2331

به "نقشه بازی GTA 6 پر از اشاره های مختلف به اتفاقات واقعی شهر فلوریدا است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه بازی GTA 6 پر از اشاره های مختلف به اتفاقات واقعی شهر فلوریدا است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید