الکاظمی: روی طنابی هستم که بین دو ساختمان بلند معلق است

به گزارش تور تایلند، ایسنا نوشت : نخست وزیر عراق در سخنانی در انگلیس به اوضاع مالی و سیاسی کشورش و گفت وگو با واشنگتن پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرداخت.

الکاظمی: روی طنابی هستم که بین دو ساختمان بلند معلق است

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در گفت وگو با روزنامه گاردین اظهار کرد که به دلیل شرایط سیاسی و مالی این کشور در دوره نخست وزیری اش؛ وی گویی که بر روی طنابی میان دو ساختمان بلند قرار گرفته است.

وی در این باره توضیح داد: من روی طنابی هستم که بین دو ساختمان بلند معلق است. من علاوه بر اینکه باید بر روی این طناب راه بروم، باید بر روی آن دوچرخه نیز سوار شوم. من هر روز با مارها می رقصم، اما به دنبال فلوتی هستم که بتوانم با آن این مارها را تحت کنترل خود دربیاورم.

الکاظمی اضافه کرد: صبر بهتر از وارد شدن به هرج و مرج و جنگ داخلی بوده و صد سال گفت وگو بهتر از یک لحظه جنگ و درگیری است.

وی با اشاره به موضوع خروج نظامیان آمریکا از عراق نیز گفت: پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با مذاکرات حساسی درباره خروج بیشتر نیروهای این کشور از عراق و شروط باز استقرار آنها روبرو هستیم. همه به دنبال فرصتی برای گفت وگو هستند و ما نیز به دنبال فرصتی برای عبور از این مسئله حساس و پیامدهای آن هستیم و تفاوتی ندارد که چه کسی در کاخ سفید باشد.

الکاظمی ادامه داد: داعش همچنان یک تهدید و خطر روزانه برای عراق به شمار می رود.

وی درباره بحران مالی کشورش هم تأکید کرد: طبقه سیاسی عراق از وابستگی به نفت خسته شده است. در سفر به فرانسه، آلمان و انگلیس، ما برنامه اصلاحی موسوم به مقاله سفید را به آنها ارائه دادیم و این سیگنال را برای سرمایه گذاران خارجی فرستادیم که ما یک برنامه جدی سه تا پنج ساله داریم تا کشور را از وابستگی بیش از حد به نفت نجات دهیم.

311312

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1306

به "الکاظمی: روی طنابی هستم که بین دو ساختمان بلند معلق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکاظمی: روی طنابی هستم که بین دو ساختمان بلند معلق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید