ترسیم تمثال شهدا در بزرگراه های تهران

به گزارش تور تایلند، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 13 تهران از ترسیم و بازسازی نقاشی دیواری چهره شهدا در شرق مرکز خبر داد.

ترسیم تمثال شهدا در بزرگراه های تهران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، محمد هادی علی احمدی، در خصوص ترسیم و ترمیم نقاشی دیواری چهره تصاویر شهیدان اظهارداشت: با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و بهبود نمای شهری نقاشی دیواری شهیدان معزز احمد تفتیشی و جمشیدی و پیچک صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: بازسازی نقاشی دیواری شهید پیچک در محدوده ناحیه یک در کندروی بزرگراه امام علی (ع) جنوب به شمال بالاتر از پیروزی در حال ترسیم است که حدود 150 متر مربع وسعت دارد.

به گفته شهردار منطقه، همچنین طرح تصویر شهیدان احمد تفتیشی و جمشیدی اقدم نیز در محدوده ناحیه 2 به وسعت 180 متر، در کندروی بزرگراه امام علی (ع) جنوب به شمال، نبش کوچه طیبات شهید تفتیشی و جمشیدی به اتمام رسیده است.

وی اضافه کرد: ترسیم تمثال شهدا بر دیوار های شهر، علاوه بر خلق محیط معنوی در سطح شهر، الگویی در جهت ترویج فرهنگ شهادت و انتقال پیام شهدا به عموم مردم است.

علی احمدی در خصوص برنامه آینده این حوزه در محدوده خاطر نشان کرد: برنامه بعدی ما در این زمینه، ترمیم نقاشی های حاشیه بزرگراه امام علی (ع) در دو طرف با همکاری سازمان زیباسازی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1894

به "ترسیم تمثال شهدا در بزرگراه های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترسیم تمثال شهدا در بزرگراه های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید