دانش بنیان ها تخفیف ویژه 50 درصدی بیمه مسئولیت کالا دریافت می نمایند

به گزارش تور تایلند، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت حمایت از محصولات دانش بنیان، 50 درصد از مبلغ بیمه مسئولیت کالا را تا سقف مشخصی پرداخت می نماید.

دانش بنیان ها تخفیف ویژه 50 درصدی بیمه مسئولیت کالا دریافت می نمایند

به گزارش گروه فناوری خبرگزار دانشجو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرایند جلب اعتماد در شرکت های دانش بنیان و خلاق نیز مانند دیگر بنگاه های تجاری است. با این همه، مجموعه های فناور با بعضی مسائل مضاعف نیز در جذب مخاطب روبرو هستند.

بسیاری اوقات محصولات خلاق و دانش بنیان، برآمده از یک پروژه تحقیق و توسعه است. به بیانی دیگر، محصولی است که به تازگی وارد بازار شده است و احتمالاً توسط فعالان دانش بنیان، بومی سازی شده است.

خریدار بالقوه ممکن است اصلا آشنایی با این نوع از محصولات نداشته باشد، همین موضوع جذب اعتماد او را سخت تر می نماید.

مثالی برای تبیین بیشتر؛ زمانی که یک فروشگاه تخم مرغ می فروشد، کار چندان سختی در فروش آن پیش رو ندارد، اما اگر یک شرکت دانش بنیان تخم مرغ هایی عرضه کند که با استفاده از زیست فناوری، سه زرده شده اند، جلب اعتماد مردم سخت تر و زمانبر تر خواهد شد.

شرکت های تجاری برای جلب توجه مشتریان قدیمی و جدید به محصولات نوین خود، راه حل های آزموده شده ای را در پیش می گیرند. انجام تبلیغات سنگین، عرضه تخفیف های ویژه، کارت قرعه کشی و سامانه پاسخگویی به مشتریان از جمله این روش ها محسوب می گردد.

با این همه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک خدمت مجزا طراحی نموده است که بهتر از تمام این راه حلها، مشکل اعتمادسازی را تا حد زیادی رفع می نماید.

در این خدمت، محصولات دانش بنیان مشمول دریافت بیمه مسئولیت کالا می شوند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز 50 درصد از حق بیمه را تا سقف مشخصی پرداخت خواهد نمود.

این بیمه نامه به این معنی است که مثلاً اگر یک دستگاه دانش بنیان فروخته شد، در صورت عدم رضایت مشتری از کارکرد و کارایی معیوب و زیان ده آن در خط فراوری، به راحتی خسارت مشتری به وسیله بیمه مسئولیت کالا پرداخت می گردد.

این بیمه نامه از تمام شیوه های جلب اعتماد مشتری بهتر عمل خواهد نمود. زیرا مشتری می داند که تعهدی رسمی به نام بیمه مسئولیت کالا وجود دارد که خسارت احتمالی او را جبران خواهد نمود. از این رو، به آرامش خاطر بیشتری فرایند خرید کالای دانش بنیان و خلاق را تکمیل خواهد نمود.

البته شرکت هایی می توانند از این خدمت استفاده نمایند که مدت بیمه نامه آن ها یک ساله باشد.

تا کنون 140 خدمت مجزا برای شرکت های دانش بنیان تعریف شده است که طیف وسیعی از خدمات را شامل می گردد.

شرکت های خلاق و دانش بنیان برای اطلاع از جزئیات خدمت بیمه مسئولیت کالا و دیگر خدمات می توانند به سامانه اینترنتی مرکز شرکت های دانش بنیان به آدرس daneshbonyan.isti.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1717

به "دانش بنیان ها تخفیف ویژه 50 درصدی بیمه مسئولیت کالا دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیان ها تخفیف ویژه 50 درصدی بیمه مسئولیت کالا دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید