روسیه فضانورد آمریکایی را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد

به گزارش تور تایلند، طبق گزارشی جدید آمریکا تصمیم دارد بهار 2021 میلادی یک فضانوردش را همراه کپسول سایوز به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستد.

روسیه فضانورد آمریکایی را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گفته یک منبع مطلع محتمل است آمریکا یک جایگاه در کپسول سایوزMS-18 روسیه بخرد تا در بهار 2021 میلادی یک فضانوردش را به ایستگاه فضایی بین المللی ارسال کند.

در نوامبر امسال سازمان فضایی روسیه بیان کرد نام 3 خدمه کپسول سایوز MS-18 را بیان کرد که عبارتند از اولگ نویتسکی، پیوتر دوبروف و سرگی کورساکوف. این کپسول در 9آوریل سال آینده میلادی به فضا پرتاب می گردد.

اما به گفته منبع مطلع، آمریکا مشغول مذاکره برای خرید یک جایگاه در این کپسول است. شرکت خصوصی آمریکایی آکسیوم اسپیس نیز این مذاکرات را انجام می دهد. دو منبع مطلع دیگر نیز این خبر را تایید نموده اند.

چندی قبل از این دیمیتیر راگوزین، مدیر سازمان فضایی روسیه گفته بود با وجود چالش های سیاسی اما پرتاب آینده کپسول سایوز به ادامه همکاری فضایی بین المللی یاری می نماید.

این درحالی است که اکنون اسپیس ایکس امکان ارسال فضانوردان از خاک آمریکا به فضا را فراهم نموده و تا به امروز نیز دو پرواز سرنشین دار به ایستگاه فضایی بین المللی انجام داده است.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1443

به "روسیه فضانورد آمریکایی را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه فضانورد آمریکایی را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید