30 درصد سهام عدالت 500 هزارتومانی چقدر می شود؟

به گزارش تور تایلند، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با انتشار استوری در اینستاگرامش توصیه هایی را خطاب به سهامداران سهام عدالت منتشر کرد.

30 درصد سهام عدالت 500 هزارتومانی چقدر می شود؟

به گزارش خبرنگار ، یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس امروز در صفحه شخصی اینستاگرام خود با هشتگ #سهام عدالت دارایی ارزشمندی است نوشت: خیلی ها می پرسند, مالکیت سهام عدالت را مستقیم انتخاب کنیم یا غیر مستقیم؟

این یک انتخاب کاملا شخصی است و اگر دانش بورسی دارید یا قصد دارید یادبگیرید روش مستقیم را انتخاب کنید؛ در این روش شما به طور مستقیم سهامدار شرکت ها می شوید. باید اخبار پیرامون شرکت ها که دارایی شما هستند را پیگیری کنید. ممکن است روزی شرکت حال خوب داشته باشد و روزی حال نامساعدش را ببینید. تمرین و صبر و تحمل داشته باشید.

اما اگر چنان قصدی ندارید, روش غیر مستقیم را انتخاب کردید که در این روش شما سهامدار شرکت های سرمایه گذاری استانی شده اید. به جای بررسی و پیگیری سی و شش شرکت به صورت مستقیم, مدیریت یک شرکت سرمایه گذاری استانی برعهده شماست. به زودی شرکت های سرمایه گذاری استانی وارد بورس می شوند و سهام آن ها قابلیت خرید و فروش پیدا می کند. در هر دو روش مزایایی وجود دارد به شایعات توجه نکنید. اینکه برخی می گویند در روش غیر مستقیم اختیار سهام تا چندسال دست دولت می ماند, غیر واقعی و دروغ است.

:آخرین مهلت تعیین روش آزادسازی سهام عدالت

همچنین برای تعادل بخشی بازار سرمایه، فعلا 30 درصد از سهام عدالت قابل نقد شدن است. این میزان از سهام عدالت، اگر برگ سهام 500 هزار تومانی داشته باشید، حالا حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان یا کمی بالاتر و پایین تر می ارزد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-thailand.ir شناسه مطلب: 1085

به "30 درصد سهام عدالت 500 هزارتومانی چقدر می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 درصد سهام عدالت 500 هزارتومانی چقدر می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید