چیانگ مای

برنامه جشنواره Lantern چیانگ مای 2017

برنامه جشنواره Lantern Yi در چیانگ مای به دنبال آن است که هر سال الگوی مشابهی را دنبال کند . با این حال ، امسال با یک رژه به جای دو رژه کمی متفاوت خواهد بود . مقامات محلی همچنین از مردم خواسته اند که تنها فانوس های آسمان را در شب واقعی لوی کراتونگ و پنگ یی را منتشر...

26 اسفند 1398

معبد وات پرا سینغ (Wat Phra Singh) چیانگ مای

هر جای چیانگ مای را بگردید معابد اسرارآمیز را پیدا میکنید، که رازهایی قدیمی را در نقش و نگارشان و اوج شکوه امپراطوری های باستانیشان را در معماریشان خواهید یافت معبد وات پرا سینغ (Wat Phra Singh) یکی از باشکوهترین‌هایشان است.

26 اسفند 1398

معبد وات اومانگ (Wat Umong) چیانگ مای

در سفر با تور چیانگ مای سری به معبد وات اومانگ (Wat Umong) بزنید و از شگفتی های این بنای مجلل دیدن نمایید، حتم داشته باشید که این گشت را هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.

26 اسفند 1398

معبد وات پان تائو (Wat Pan Tao) چیانگ مای

شهر چیانگ مای سرزمین معابد است، اما اگر به دنبال دیدن معبدی مجلل هستید که خانواده سلطنتی هم در آن اقامت داشه اند، معبد وات پان تائو (Wat Pan Tao) همان معبد باشکوهی است که برای خاندان امپراطوری آماده شده است.

26 اسفند 1398

معبد Wat Phra Si Chom Thong Worawihan چیانگ مای

در دیدار از چیانگ مای حتما از معبد وات پرا تات سی چوم تانگ ووراویهان (Wat Phra Si Chom Thong Worawihan) دیدن نمایید جایی که معماری و حس معنوی با هم ادغام شده‌اند و حس فوق العاده ای را در گردشگران پدید می‌آورند. 

26 اسفند 1398

معبد وات بوپارام (Wat Bupparam) چیانگ مای

وقتی به چیانگ مای سفر میکنید حتما با معابد آن آشنا خواهید شد، معبد وات بوپارام (Wat Bupparam) نمونه ای از شگفت انگیزترین معابد این شهر است که توصیه میکنیم از آن دیدن نمایید.

26 اسفند 1398

بهترین رستوران های چیانگ مای

هیچ چیز در سفر به اندازه خوراک نمیتواند کیفیت سفر را تعیین کند، چیانگ مای پر است از مکانهایی که میتوانید غذایی خوشمزه در آن سفارش دهید. چه به دنبال یک کاسه نودل خوش‌عطر خائوسوی باشید، چه یک شام رمانتیک در یک رستوران چوبی قدیمی یا یک رستوران شیک شهری،...

26 اسفند 1398

با بچه ها به چیانگ مای سفر کنید

اگر همراه بچه ها سفر می‌کنید، چیانگ مای از جذابترین مقاصد گردشگری در تور تایلند است. این منطقه برای مناظر شگفت‌انگیزش شهره است و بسیاری از بازدیدکنندگان وقتی در چیانگ مای هستند به سفرهای چند روزه پیاده‌روی و کوهنوردی در طبیعت می‌روند. شما احتمالا...

26 اسفند 1398

هتل های برتر در شهر قدیمی چیانگ مای

اگر در سفر به تایلند قصد دارید در بخش تاریخی چیانگ مای اقامت داشته باشید از میان هتلهایی که ما پیشنهاد داده ایم انتخاب نمایید این 5 هتل قیمتهای متنوعی دارند و بهترین های این منطقه از چیانگ مای به شمار میروند.

26 اسفند 1398

رفتن از چیانگ مای به چیانگ رای

فاصله بین این دو پایتخت باستانی تایلند 183 کیلومتر است که میتوانید از بین وسایل نقلیه اتوبوس، اتومبیل و هواپیما نحوه و زمان رسیدن را انتخاب نمایید، توجه داشته باشید که بزرگراه شماره یک این دو شهر را به هم متصل نموده و در دیرترین زمان 4 ساعت زمان برای جابجایی...

26 اسفند 1398

راهنمای سفر دو روزه به چیانگ مای

اگر سفری به تایلند دارید حتما سری به چیانگ مای که به پایتخت شمالی تایلند معروف است بزنید،  این شهر در سال 1296 شکل گرفته و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای تایلند است. چیانگ مای پایتخت پادشاهی Lanna بوده است.

26 اسفند 1398

معبد وات جت یوت (Wat Jet Yot) چیانگ مای

چیانگ مای مملو از معابد مختلف است از باستانی گرفته تا امروزی که البته علاقمندان فراوانی دارند زیرا اکثر آنها شگفت انگیز هستند و ارزش بازدید دارند.

26 اسفند 1398

معبد وات چیانگ مای (Wat Chiang Mai) چیانگ مای

اگر در تور تایلند در چیانگ مای اقامت داشتید در خواهید یافت که چقدر دست نخورده مانده است و انگار در تاریخ به عقب رفته اید، معابد این منطقه بسیار مشهور هستند و از همه محبوبتر معبد وات چیانگ مای (Wat Chiang Mai) میباشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

26 اسفند 1398

معبد وات چدی لوآنگ (Wat Chedi Luang) چیانگ مای

اگر به دنبال بزرگترین بنا در چیانگ مای هستید معبد وات چدی لوآنگ (Wat Chedi Luang) همان است، مکانی شگفت انگیز که نشان از اصالت مذهب در میان مردم این سرزمین است.

26 اسفند 1398

معبد وات پرا سینگ (Wat Phra Singh) چیانگ مای

اگر در سفرتان به تایلند سری به شهر قدیمی چیانگ مای زدید به سراغ معبد وات پرا سینگ (Wat Phra Singh) چیانگ مای هم بروید که در بخش غربی شهر واقع شده است و از دیدن زیبایی های آن لذت ببرید.

26 اسفند 1398

آشنایی با معبد وات چدی لوآنگ (Wat Chedi Luang) چیانگ مای

اگر به دنبال بزرگترین بنا  چیانگ مای هستید به دیدن معبد وات چدی لوآنگ (Wat Chedi Luang) بروید.معبدی که 600 سال قدمت دارد و از زیباترین بناهای این منطقه به شمار میرود.

26 اسفند 1398

معبد وات چیانگ مای (Wat Chiang Mai) چیانگ مای

اگر دلتان میخواهد در تور چیانگ مای به بازدید از مکانی بروید که بسیار هیجان‌انگیز میباشد، معبد Wat Chiang Mai انتخاب درستی است.

26 اسفند 1398

آشنایی با کافه آساما (Asama) چیانگ مای

اگر از مناظر طبیعی لذت میبرید سری به کافه Asama بزنید کافه ای کوچک با چشم اندازی خیره کننده از کوهستان Doi Suthep. این کافه حدود 15 دقیقه رانندگی با شهر قدیمی چیانگ مای فاصله دارد. شاید پیدا کردنش کمی سخت باشد، اما اگر دوست دارید در سفر به تایلند یک جواهر پنهان...

26 اسفند 1398

معرفی کافه آخا آما (akha ama coffee) چیانگ مای

اگر در کوچه های Santitham در شمال شهر قدیمی چیانگ مای تایلند قدم بزنید کافه Akha Ama را خواهید یافت، این کافه دنج و راحت در سال 2010 افتتاح شده است و دارای یک فضای مطبوع در داخل و فضایی سرسبز بیرونی زیر سایه درختان است. این کافه همچون یک سازمان اجتماعی عمل میکند،...

26 اسفند 1398

معرفی کافه لانه پرنده (Birds Nest Cafe) چیانگ مای

حتما عاشق کافه کوچک و جمع و جور لانه پرنده (Bird's Nest Cafe) چیانگ مای می‌شوید، این کافه در منطقه آرام و بی سر و صدای شهر قدیمی چیانگ مای قرار گرفته است و غذاهای ارگانیک لذیذ به گردشگران تور تایلند ارائه می‌دهد. این کافه بیشتر مواد اولیه را از مزرعه های محلی...

26 اسفند 1398
تعداد: (40)