بهداشت دهان و دندان

وقتی شیرینی عامل مرگ زودرس است!

طلا/ تقریبا نیمی از افراد علاقه مندی وافری نسبت به خوردن شیرینجات و آبنبات وشکلات دارند. خوردن این دسته از خوراکی همانقدر که ترشیجات می تواند لذت بخش هستند اما به مراتب با گذشتن از میزان منطقی آن ها باعث بیماری و در مواردی مرگ می گردد!

25 آبان 1399

طرز تهیه چیزکیک ژاپنی خوشمزه برای ورزشکاران و بچه ها

در این مطلب قصد داریم روش تهیه چیزکیک ژاپنی را به شما عزیزان آموزش دهیم.

20 آبان 1399

اگر شب ها به خاطر فکر و خیال خوابتان نمی برد جوز هندی دوای شماست!

مجله دلتا/ جوز هندی قرن هاست که به عنوان یک طعم دهنده و چاشنی غذاهای آسیایی استفاده می گردد. جوز هندی دارای اثرات درمانی است و به طور گسترده ای به عنوان درمان خانگی برای بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله خواص جوز هندی می توان به افزایش...

16 آبان 1399

زمان برگزاری برخی آزمون های وزارت بهداشت بازهم تغییر کرد

دکتر حمید اکبری ضمن اعلام این خبر، از تغییر تاریخ برگزاری برخی آزمون های سال 99 علوم پزشکی خبر داد و گفت: بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده تاریخ برگزاری برخی آزمون های علوم پزشکی تغییر کرده است. در واقع آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی...

14 تیر 1399

دندانپزشکان برای شکست کرونا دست به جیب شدند

دندانپزشکان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل برای شکست کرونا دست به جیب شده و حدود 94 میلیون تومان به بیمارستان های بابل یاری کردند.

11 اردیبهشت 1399

اسکندری: اعتبارزدایی از محافل علمی و دانشگاهی کشور طراحی دشمن است

قائم مقام دبیرکل هیأت موسس دانشگاه آزاد با بیان اینکه اعتبار زدایی از دانشگاه ها موجب بی اعتمادی مردم و توقف حرکت علمی کشور می شود، گفت: فضاسازی های اخیر ادامه خط پروژه ایران 2040 دانشگاه استنفورد و طراحی دشمن است .

26 اسفند 1398

راهنمای بهترین بیمه مسافرتی سامان، ایران و &hellip

همه کسانی که تجربه سفر به کشورهای خارجی را داشته اند، از خطرات احتمالی که ممکن است در طول سفر برای فرد اتفاق بیفتد اطلاع دارند.

16 بهمن 1398

ارتودنسی فقط برای سنین بالا نیست

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بچه ها در سنین پایین باید توسط متخصص ارتودنسی ویزیت شوند که اگر مسئله ای بود، زودتر درمان انجام گردد.

11 دی 1398